Za Mostarce tj. za hercegovce

Za Mostarce tj. za hercegovce

Ono honey-evo cudo strasno na slikama a mogu misliti kako je kada se zvekne do blokade...ludillo...svaka cast momci,imate srece za lokaciju grada...kod nas snijeg nepopusta...nemozemo se nigdje okupiti,zima jbg...
 
Početnik
guru je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Hoće li biti itko iz Mostara na ovom skupu :lol:?

Ako nije bit će idući put;)



samo vi pricajte, tj. tipkajte
:D:D:D:D:D

nermin suljagic je napisao(la):
Ono honey-evo cudo strasno na slikama a mogu misliti kako je kada se zvekne do blokade...ludillo...svaka cast momci,imate srece za lokaciju grada...kod nas snijeg nepopusta...nemozemo se nigdje okupiti,zima jbg...


kakve blokade? :icon_biggrin:
nisam preso 2500rpm kako sam ga upalio neki dan, malo laganog vozanja ovih dana da se novo kvacilo uslajfa ;)
 
Član
Slabo nista se nedimi nemoze valjat to :lol: :lol: :lol: :lol: zalim sto nisam mogao doći jbg pretrpan sam bio do bola! Ljep meet i moramo se potruditi da ih bude jos!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Slabo nista se nedimi nemoze valjat to :lol: :lol: :lol: :lol: zalim sto nisam mogao doći jbg pretrpan sam bio do bola! Ljep meet i moramo se potruditi da ih bude jos!

ocemo li u nedjelju raspalit rostilj? ako bude vrijeme kako treba
 
Član
Fin meet sta se ono crni tamo ispred one skode nest fino crno (h) Koliko vidim jako vam je dobro bilo a to sandy u svezi rostilja bi se morali dogovirit barem 2 tjedna unaprijed pa podpalit dole kako spada :D



VI keyboard WARRIORS SHTTTTTTTT ni rijeci!
 
Član
a tebe nikad na pisti, kad god ti kazem da mi se javis da idemo ti nista, ako nebude ovaj vikend fino vrijeme onda cemo iduci :cool:
 
Top