Za moderatore

Za moderatore

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lakse vam je ljudi da me banujete nego da brisete teme zamnom svaki put kad sta stavim nekom idem lijepo na zivce
 
Legend
Pa ako ti se ne pise, nemoj pistati, nema potrebe da obavjestavas sve prisutne na forumu o tome.
Ja pojma nemam o cemu ti uopste govoris. Mislim da bi nam svima lakse bilo da kazes u cemu je problem, kako bi smo ga mogli pravovremenom ispraviti ukoliko je to moguce, a ne da bacamo grah, da vidimo sta je tebi !! :icon_question::icon_question:
 

IGY

Član
jesam ja sam obrisao
jer sto bezveze nekome reklamirati besplatno oglas sa market.ba
ne kontam, i ovo ti je prvi put da ti je nesto obrisano, nema niko nista licno protiv tebe
stoga kako sam ti i na PM napisao, ponasas se kao dijete i niko nije prisiljen da bude na forumu
koga nema bez njega se moze

A ako administratori misle da ne treba ukidati oglase sa market.ba (osim onih koji su kao neka zajebancija)
necu ni brisati niti dirati, reklamirajte slobodno i dalje i to je to
 
IGY je napisao(la):
jesam ja sam obrisao
jer sto bezveze nekome reklamirati besplatno oglas sa market.ba
ne kontam, i ovo ti je prvi put da ti je nesto obrisano, nema niko nista licno protiv tebe
stoga kako sam ti i na PM napisao, ponasas se kao dijete i niko nije prisiljen da bude na forumu
koga nema bez njega se moze

A ako administratori misle da ne treba ukidati oglase sa market.ba (osim onih koji su kao neka zajebancija)
necu ni brisati niti dirati, reklamirajte slobodno i dalje i to je to

dje od sinoc post oko deset sam ga objavio i imam i svjedoka sto su pisali u njemu
 
Član
Te pozdravne i oprostajne teme su za obdaniste.ba, i ja sam obrisao tu temu.. Kome nesto nije po volji uvijek moze Logout i kraj..
 
edo_16v je napisao(la):
Te pozdravne i oprostajne teme su za obdaniste.ba, i ja sam obrisao tu temu.. Kome nesto nije po volji uvijek moze Logout i kraj..


ja sam fer i kulturan i ima dosta raje sto sam upoznao ovdje sa kim u dobrim odnosima i lijepo je kad se neko za oprostaj sa svima pozdravi a najlakse je glumiti silu neku pa brisati zato sto se ima privilegija. ja da sam kome sta nazao ucinio ili koga uvrijedio
nebi mi bilo krivo ali ovako nema smisla
 
Član
Ni tebi niko od strane admina i modova nije nista nazao ucinio. To sto se ti ne slazes sa pravilima tvoj problem.

Procitaj malo.. Posebno broj 1

http://www.bhtuning.com/thread-2.html
 
edo_16v je napisao(la):
Ni tebi niko od strane admina i modova nije nista nazao ucinio. To sto se ti ne slazes sa pravilima tvoj problem.

Procitaj malo.. Posebno broj 1

http://www.bhtuning.com/thread-2.html

kako niste najveca uvreda za nas forumase je kad se obrise nesto licno bez obzira da je to rijec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top