Za Kaznu Dovoljno Popiti Pola Litre Piva

Za Kaznu Dovoljno Popiti Pola Litre Piva

evo posto sam dobio nekolko PMova na temu "kako naduvat 0.0" evo...fora je u tome da se udahne sto dublje, duvas jako (ako slabo duvas ne pisti aparat, tj ne mjeri, tj trazice da ponovo duvas), ali na kraju ostavis u plucima zadnja 3-4uzdaha...znaci ne ispuses do kraja...nemoze ti u principu nista rec drot jer nema svako isti kapacitet pluca tako da ne moze znat kolko si napuho/kolko si mogo napuhat...uprincipu to sto ispuses je cisti zrak koji si tek uzeo...a alkohol je na dnu...ali znaci brzo treba odradit da se ne pomjesa...ne treba pretjerano uocljivo jako udisat jer neki drotovi kazu kako treba normalno disat...
druga fora cisto teoretski posto sam studiro farmaciju i skoro sam bio u jednoj maloj diskusiji sa jednom djevojkom koja studira molekularnu hemiju biologiju sta li...dosli smo do zakljucka ako nekoliko puta udahnes i izdahnes do kraja da ces na neko kratko vrijeme "iscistit" pluca i onda neko kratko vrijeme kad puses ne bi trebalo bit alkohola...ali ne zadugo jer se jel ponovo uvuce iz krvi u pluca...e to jos nisam probo...to je cisto teorija...kad budem imo viska para probacu :D
pozdrav, i ko ne halali + sad, nek halali kad ga spasi ova moja metoda
 
Član
ev ja iskopao nesto :
http://www.index.hr/vijesti/clanak/indexov-alkotest-istine-i-zablude-o-00-promila/247198.aspx
i
c/p sa neke stranice:
--- ..Tako više dugogodišnjih vozača tvrdi da kad popiju baš mnogo, a moraju da voze, onda samo popiju "malko benzina" i aparat pokazuje 0.0 (kad ih policajac pita zašto mirišu na benzin samo kažu da im je nestalo, pa su pretakali pomoću plastičnog creva). Evo i hrabrog recepta kako da ovu zamisao sprovedete u delo (skinuto sa jednog foruma):
"Uzmeš jednu malu plastičnu bočicu (od kapi za nos, kapi za oči) i u nju uliješ nekoliko kapi čistog supera 95, bez ikakvih primesa. U trenutku zaustavljanja od strane polijajca, tih nekoliko kapi benzina kapneš u usta (verovatno će se osetiti, ali nema zakona protiv toga). E sad, stvar je sledeća: ovom tehikom nećete smanjiti količinu alkohola u krvi, ali ćete napraviti to da se na alkotestu pojavi "ERROR" umesto izmerene količine alkohola, pa će taj isti alkotest postati neupotrebljiv za dalju upotrebu."

a cuo sam od raje isto tako da nekoliko zrna kafe zvakanjem smanjuje procenat alkohola, pa sad... dal to pali na ovim novim aparatima...ko sazna jek javi :)

al ovaj link pobija ovo gore napisano http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/moze-li-se-prevariti-alkotest-provjerite.html , ... jedino pravo je poslusat titu i partiju pa kako bude bude :)

---- stavite kovanicu dinara u usta. Naime,mnogi veruju da aparati za alkotest rade na "nekim frekvencijama koje kada dođu u susret sa metalom prave razne greške".
 
Top