za*eb

za*eb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako auto nije na ciglanama onda je u halilovicima u krugu firme magros metal, tu isto odlazu zaplijenjena auta ako prekrsaj ima veze saporezom i carinom..
 
Član
Ako ti je auto u Sa. i imas kljuceve od njega mozes ga povratit od nekih 100 eu do 500 zavisno od auta
 
Član
jos je jako aktuelna potraznja momci...svaka pomoc je cijenjena. ako ima kakvih detalja neko, neka javi... ja sam ostao vise bez opcija, nemam kuda... :icon_sad:
 
Ja ti predlazem da ga zaboravis jer i da si ga isjekao u dijelove da te taj neko prijavio opet bi najebao ovo se zavrsilo po tebe najbolje moguce.
Sledeci put razmisli prvo prije nego tako nesto uradis.
 
stranac se moze vratit iz zice ako imas ikakve papire od njeg stane. odjacvljene gore ili ne nije bitno... znam da je jebada al ako nemas nikakav papir mislim da ga ni gospodin David Coperfield nemoze izvuc
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
stranac se moze vratit iz zice ako imas ikakve papire od njeg stane. odjacvljene gore ili ne nije bitno... znam da je jebada al ako nemas nikakav papir mislim da ga ni gospodin David Coperfield nemoze izvuc

hvala na informaciji druze, da te pitam, da li kad bi dao neki drugi papir, jer je bivsi vlasnik 'zijanio' odjavni list, provalili me, tj, provjeravaju li broj sasije itd... ?
 
Član
Ma druze nije ovo igrarij, cuj provjeravaju li broj ssije, pa maravno da provjeravaju....
To je osnovno na tom autu koje nema nikakvog papira.
Nema ti opcije osim da zaganjas porijeklo tog vozila, da sa tim vlasnikom koji je zijanio taj odjavni list odes u zemlju odakle je uvezen, izvadis novi papir o odjavi, doneses ga u BiH i vratis auto.... nema ni prvo ni drugo ni trece.
Od podmicivanja nema nista jer ces se tu tek zajebati.Ako mislis da ces doci do auta na placu i to je nemoguce jer niko nece rizikovati svoj posao da tepusti do auta za par stoja....
Ako je auto vrijedno, i vrijedi troska da se opet ode u zemlju porijekla i izvadi novi papir od odjave, idi, ako nije vrijedan, batali....
Mozda u nasem mupu mogu sluzbeno poslati zahtjev da se izda papir od odjave iz zemlje porijekla, naravno na zahtjev lica cije ime jena odjavnom listu....
Komplikovano ali moguce.
Ako nista mozes otici do advokata nekog i vidjeti kako da se to vrati....
 
Član
dragi momci...prije nekoliko sati saznadoh opet vijest novu od rodjaka, vezanu za auto. naime, kako je bilo planirano da murija provjeri auto, u njemu su ostavljeni kljucevi, medjutim dok su zovnuli policiju i vratili se da vide gdje je auto... vec je nestalo (mazno vec neko) :icon_smile: i tako bili sretni i zadovoljni i kuci. za ovo sam saznao tek prije par sati. sad znam makar da necu vise nikada vidjeti auto. neka svima moja greska bude lekcija. evo za kraj par slika auta, koje je vjerovatno raskomadano u milion dijelova i otislu u * materinu.
342f13da05fe239fbd89aa52535a44f8.jpg

f0d91fd2d4c9bd250646f15694b5ae19.jpg

a1a27439728dd6c702124c8edbbdfb08.jpg

hvala svima na pomoci, pozdrav,
pamet u glavu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top