za administratore...

za administratore...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
eo da se i noke javi
prije svega bih se izvinuo, sto se prije nisam javio, jer sam bio odsutan nekoliko dana na vikendici, tako da nisam uspio da se prije javim..

uglavnom, doticni banovani je prije svega, na moju dobronamjernu primjedbu da ce mu 17" felge na g2 biti velike, i da ce mu ubit performanse i nebitno sta vec.. poceo sa vrijedjanjem,prvo u temi KOMENTARI u njegovom projektu, pa poslije i preko PMa, preslozit cu PM i postirati sve sta i kako mi je pisao..

kao drugo, postavio je projekat, sve super, al je onda poceo da u komentarima provocira svakog tko je rekao nesto negativno sto se tice njegovog auta, a MENE JE LICNO VRIJEDJAO preko PMa, i spominjao neke stvari iz licnog zivota (koga boli ***** ko je skim hodao, ko je koga nogirao, i ko je kome sta kupovao :icon_rolleyes:)jel se ovaj forum i na to poceo svodit ?

ja cu samo napisati, da je doticni gore, koji mene proziva, glumio meni nekog mangupa, ovdje, pa onda poslije i na gfc forumu (ocignedno da je iskompleksiran ili sta vec, pa se ufatio mene..) ne razumijem te brate, zivi svog zivot i pusti druge da zive.. a da se ja pitam, tj da sam administrator, tebe i slicne tebi bih permanentno banovao, jer ti nisi za foruma.. vec za mahale, da se hvalis raji da imas 16ku. a ne da predstavljas svoj auto ili citas bilo kakve komentare na isti..

sto se tice mojih ovlasti, JA SAM IZBRISAO TEMU, KOMENTARE I BANOVAO TE NA 7 DANA, eto sta ces sad ?

napravio si 20 postova, od toga je 15 bilo OFFTOPICA, i svak bi te banovao da je bio na mom mjestu, jer.. ti ocigledno ne shvatas neke stvari, privatni zivot, i ovo se ne mjesa, to je nesto sasvim drugo, ja sam ti vec rekao , ako imas nesto protiv mene LICNO, imas broj, zovi na kafu, rijesit cemo to i zdravo, a ne ovako da me na tako primitivan nacin prozivas i pokusavas "blatiti" pred rajom..

pozdrav.
 
Početnik
Nisam mogao a da ne iznesem i ja svoje misljenje vezano za moderatore,

Licno sam i ja bio banovat od strane optuzenog moderatora (.nOKe),i ne krivim ga zbog tog,svojom zaslugom to sam i dobijo,al nije to bitno,bitno je to sto bi po mom misljenju ,samo trebalo poostrit kriterije Foruma,mislim da previse spama ima u svim tema i pretezno od istih ljudi i da bi se pojedinci trebali na neki nacin rijesavat.Jer oni su izgleda i dosli samo zbog tog.To je moj prijedlog.

A sad odma oduzimat titulu admina,mislim da ni to nije uredu.

kao sto nesmatram uredu ako je covjek dobio ban zato sto je iznio svoje misljenje

I cinjenice su da pojedini moderatori imaju i previse tolerancije prema nekima sto nije uredu dok neki dobiju ban za nesto bezveze,ipak to nije uredu.
 
Član
Ja kazem ako sam zalsuzio ban,neka me banuju,ali nema niko pravo da mi sve izbrise sto sam napisao,ako postoji uvreda neka se izbrise ali projekat da se izbrise,moje predstavljanje da se izbrise...to nema dalje...A oko projekta ja planiram sve da uradim na autu ali ja sam kao svaki normalan covjek uradio mehaniku pa poslije izgled...i ja sam poceo pisati ispocetka jer je auto tek kupljeno...Sad pocinje styling na autu i htio sam da napisem oko daljih radova medjutim nema mi projekta...pozzz
 
Legend
keno_87 je napisao(la):
Ja kazem ako sam zalsuzio ban,neka me banuju,ali nema niko pravo da mi sve izbrise sto sam napisao,ako postoji uvreda neka se izbrise ali projekat da se izbrise,moje predstavljanje da se izbrise...to nema dalje...A oko projekta ja planiram sve da uradim na autu ali ja sam kao svaki normalan covjek uradio mehaniku pa poslije izgled...i ja sam poceo pisati ispocetka jer je auto tek kupljeno...Sad pocinje styling na autu i htio sam da napisem oko daljih radova medjutim nema mi projekta...pozzz

ja sam te banovao i odgovorno tvrdim da si zasluzio ban. Bilo kome ovdje spomeni nesto iz licnog zivota (tipa tvoja zena,cura, jos pogotovo u losem smisli i bit ces poslan na hladnjenje, kako i sam znas, prvo sam te upozorio, pa si onda ti sam nastavio stim.. zbog toga si i dobio to sto si dobio..)

to sto ti radis prvo mehaniku i ja podrzavam, i svaka ti cast na tome, u svakom slucaju bolje i to nego da vozis auto od 130ks sa losim kocnicama,i ovjesom..

ne znam sta ti se desilo sa predstavljanjem :icon_rolleyes: ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top