za administratore...

za administratore...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka vam cast za banovanje nema sta mene banujete a .noKE ima dozvoljen pristup i meni napisete debil na banu...cccc ajde sto ste me banovali u redu to imate pravo a to sto ste izbrisali postove moje i projekat citav to vala je vrh....nema dalje...i komentare sam primjetio brisete...neznam kome je smetalo sto sam u montoyinom projektu napisao da su ipak ostale stare karambolke na autu...institucija ste nema sta....
 
Član
Ne znam sta je u pitanju nisam bio u toku ali to debil i brisanje tvog projekta ako je tako bilo onda stvarno nije u dure:icon_rolleyes:
 
ozbiljne optuzbe a i ja sam primjetio da mi je otislo par postova a sta fali svako ima pravo da izrazi svoje misljenje o projektu samo mi jedan naumpade sta je sve pisano ono za focusa kad je krenuo da ga radi sve i svasta a koliko znam nije niko ban dobio zbog toga al eto izgleda da nekom od vodecih ovdje kad mu napises lose nesto o projektu smeta i to vrlo puno pa dobije se brisanje posta ili kao i tebi cak banana
 
Član
Postovi koji su spam se brišu normalno da se teme ne zatrpavaju iako ni to nije pretjerano,a konkretno oko tog slučaja ne znam detalje
 

IGY

Član
ja neznam nista o ovome, i nisam primjetio nesto zlobno u tvojim postovima, bar ne onim sto sam procitao
 
Član
IGY je napisao(la):
ja neznam nista o ovome, i nisam primjetio nesto zlobno u tvojim postovima, bar ne onim sto sam procitao

drugovi ja i .nOke smo se prepucavali,sto jeste jeste,i nOKe me banovao jer sam mu u lice rekao da je uzeo od djevojke pare za sjedista njemu je to bila uvreda,a to nebi rekao jer je nesto bilo oko mog auta,maska nije bila u redu jer je napravljena manja od orginalne i morao sam slomiti zabice da bi je uklopio,on mi je rekao da sam debil i ja sam njemu rekao sta ti pricas ja sebi od plate odvajam i radim auto a ti uzimas od djevojke i zbog toga sam dobio ban,a oko ukidanja postova ja sam napisao u projektu montoya da su mu ipak ostale orginalne karambolke i oni izbrisali post,u redu nisam nista htio komentarisati,ali sad izbrisali citav projekat,izbrisali mene iz clanova gdje sam se predstavio,samo ostavili ono u njemackim vozilima....bezveze pravo,ako vas moze jedan kompleksas nagovoriti na nesto onda neznam...A pokusao je da me banuje i na GFC ali mu rekli da nije u redu lik jer sam mu poslao na PM poruke,jos nesto tracao oko mene iza ledja ja ovakav,ja onakav,ja sinoc na meetu bio momci mi sve ispricali...cccc koga vi pustate da bude moderator...boze boze...pa vi ste najposjecenija stranica i vi pustate tako nesto ne razumijem,kaze meni ja neznam oko auta a on nijedan savjet nije ostavio u kvarovima,glavni mu je komentar:spusti,zatamni,dobre felge i to je to,nadje nalaziti mane oko auta,na moje je auto komentar bio nije ovo gti uopste ubacen motor,kad sam mu objasnio pojedine stvari na osnovu kojih se zna da je gti ustvari kaze nije gti gdje su mu lajsne od gti-a i obrve ako je ustvari gti onda je udaran....cccccccccca auto nije dohvaceno nigdje vidjeli su sinoc svi koji su tu bili...pozz veliki to je moje misljenje ja mislim da ce meni opet poslije ovog ban ali eto nema sta ili ce biti ovo izbrisano...
 
Član
Ovo su vec pojedinacne stvari a ne grupne kad je rijec o adminima tako da ti sigurno nece niko od ostalih dati ban jer si rekao svoje misljenje a i ocigledno niko nije imo pojma u cemu je fora...al mislim da bi admini trebali komunicirat na polju bana jednog od clanova prije nego sto to ucine sto ocigledno nije bio ovde slucaj..tako da se ceka noke da kaze wtf :)
 
Administrator
Ne znam zbog cega si dobio BAN cekamo da se NOKE pojavi...
Licne probleme i svadje ostavite izvan foruma

-Off se brise i tako ce i ostati tako da pazite sta pisete
-U projekte ne spada redovno odrzavanje auta (pranje, poliranje, zamjena brisaca, ulja i sl.)
 
Član
ama ako je zamjena zupcastog off,zamjena mehanickih djelova off sta onda smatrate projektom samo da kupujem karambolke i stavljam,stavljam ralice jeli to projekt,a na podu mi rupa,jeli to off,kocnice mi slabe ja da farbam karambolke...muziku da stavljam,pa to moze na dizelima,ali na 16-ci nemoze jebiga meni je ipak moja sigurnost i sigurnost onih koji se voze samnom najpreca...i meni da neko kaze da mi je golf bezveze i da mi je tocak zavezan zicom i da me motor moze pogoditi u glavu...ma dajte ako vam je takva osoba moderator,onda bi ovi ljudi koji se razumiju u mehaniku i auta i koji svaki dan sarafaju i od toga zive trebali da budu doktori ovdje...nemojte zezati njegov golf sredjen i odma ide u moderatore i administratore...a ode u mostar i pridje mu covjek i pita ga kako te slusa motor on kaze kod mene je dizel odvali mu se covjek smijati i ode...nije vazan izgled dusa je vaznija....a sad kako hocete....

IGY je napisao(la):
ja neznam nista o ovome, i nisam primjetio nesto zlobno u tvojim postovima, bar ne onim sto sam procitao

ama neznam u mojim postovima fakat nema nista zlobno,ja nikad nebi nekoga uvrijedio niti bilo sta ko me zna zna i kakav sam,koliko mogu pomognem a koliko nemogu...
 
Član
Deyo je napisao(la):
Ok, većina administratora nije upućena u vaše rasprave, ne znam ko je obrisao postove, a za banove, mora postojati dobar razlog a ne privatno prepucavanje. Tu smo da pomognemo a ne da banujemo.

ako ga je banovao iz privatni razloga treba mu odma uzeti admina , a ako ima neki razlog bio bi red da se iznese ovde pa da vidimo o cemu je rijec posto se digla polemika oko toga
 
Administrator
keno_87 je napisao(la):
ama ako je zamjena zupcastog off,zamjena mehanickih djelova off sta onda smatrate projektom samo da kupujem karambolke i stavljam,stavljam ralice jeli to projekt,a na podu mi rupa,jeli to off,kocnice mi slabe ja da farbam karambolke...muziku da stavljam,pa to moze na dizelima,ali na 16-ci nemoze jebiga meni je ipak moja sigurnost i sigurnost onih koji se voze samnom najpreca...i meni da neko kaze da mi je golf bezveze i da mi je tocak zavezan zicom i da me motor moze pogoditi u glavu...ma dajte ako vam je takva osoba moderator,onda bi ovi ljudi koji se razumiju u mehaniku i auta i koji svaki dan sarafaju i od toga zive trebali da budu doktori ovdje...nemojte zezati njegov golf sredjen i odma ide u moderatore i administratore...a ode u mostar i pridje mu covjek i pita ga kako te slusa motor on kaze kod mene je dizel odvali mu se covjek smijati i ode...nije vazan izgled dusa je vaznija....a sad kako hocete....

IGY je napisao(la):
ja neznam nista o ovome, i nisam primjetio nesto zlobno u tvojim postovima, bar ne onim sto sam procitao

ama neznam u mojim postovima fakat nema nista zlobno,ja nikad nebi nekoga uvrijedio niti bilo sta ko me zna zna i kakav sam,koliko mogu pomognem a koliko nemogu...


legendo i sve ovo sto si naveo i tvoje i noktovo je odrzavanje i sminkanje auta i nisam rekao da je off ali nije ni projekat
projekat je Basta, Repo, Edo 16v necu dalje nekoga cu izostaviti, puno vise od serijskog auta
moderatori se ne biraju po autu jer da je tako skroz druga bi ekipa vodila BHTUNING a ne mi...

PS ti i noke ste jos dijeca ako se svadjate cije je auto ljepsi i sigurniji, a to su samo golfovi 2 stari preko 20 god.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top