Za 11 godina milion kilometara

Za 11 godina milion kilometara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rustempasin-most-ilidza.jpg


Vozač GRAS-ovog minibusa Almin Bećiragić, koji putnike prevozi od Ilidže do Mokrina i obrnuto, jučer je prešao milioniti kilometar. Minibus je proizveden 1998. godine, od kada ga vozi Bećiragić, a neobično je što do danas nije evidentiran nijedan kvar na motoru.

- Minibus je saobraćao na područjima s velikim usponima, nagibima, udarnim rupama... Međutim, uz kvalitetno i redovno održavanje te zahvaljujući Bećiragićevoj tehnici vožnje, vozilo je još u dobrom stanju iako je dnevno u saobraćaju oko 18 sati - kazala nam je Samira Kadić, portparol ovog preduzeća.
 
Član
Kaze jedan covjek koji radi u komunalcu da je jednu istu metlu korstio 20 godina, samo je promjenio 25 glava na metli i 15 drski:D
 
duleprof je napisao(la):
Kaze jedan covjek koji radi u komunalcu da je jednu istu metlu korstio 20 godina, samo je promjenio 25 glava na metli i 15 drski:D

je li naglasio vaznost promjene u ovlastenim servisima? :D
kolko li je on presao :D
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Nije on sam presao 1.000.000 :icon_biggrin:
ja kako skonta iz teksta, samo ga je on vozio valjda :S
mozda i nije...
a i nije to nista neobicno za jedno teretno vozilo...mogu oni prec jos dosta vise
 
Član
Svaka cast covjeku ;) i vjerujem da je moguce da je informacija tacna:cool:
Licno znam da su novi MAN autobusi koje je Trans Turist- Tuzla kupio prije 2 godine vec presli oko 400 000 km jer stalno gule na relaciji Tuzla-Njemacka:123:

Moj komentar za vozace koji hljeb zaradjuju za volanom je sljedeci:
Lijepo je obici evropu pa i sire al dinar koji zarade je krvav:icon_sad: posto su 24 sata dnevno jednom nogom u grobu a drugom u zatvoru:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top