Yugo

Yugo

Član
2000 godine , prvog Yugu 1990 godište kupio i kod mene bio 11 godina i na otpad miješao ulje i vodu :icon_confused: evo i slike
ls3nggsm479hg6uz5dyg.jpg

A evo i danas , kupio opet Yugu 1991 , 903 ccm 33KW bit će detaljno slike al bitno je da je reg. čitavu godinu...;)
bf2t4qr8cp0wy8akyc7l.jpg


Evo još par slika ;)
zys5mb0c2fs2odefq9ra.jpg

Volan ko fol 'sportski'
hr3k13rxqw7t7ppozki.jpg

I na ovo sam se baš ismijao ključevi od Yuge a previsak znak BMW-a :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
1vaw31qo63gnvt462pt.jpg
 
Član
druze nek je sretno sa yugom hoce li biti kakvih radova ili ostaje fabrika :icon_smile:
kljucevi grme :lol::lol::lol:
 
Član
fin yugic ko lutkica ja sam imao jednog drzao ga ko kucnog ljubimca i natjerali me da ga prodam jos mi ga je zao moram su drugog uzeti :icon_biggrin:
 
Član
Mirsado je napisao(la):
fin yugic ko lutkica ja sam imao jednog drzao ga ko kucnog ljubimca i natjerali me da ga prodam jos mi ga je zao moram su drugog uzeti :icon_biggrin:

Ma imao sam ja 11 godina , yugu ko zrno bio ima od njeg slika sad mi se ne ubacuju...

armin990 je napisao(la):
druze nek je sretno sa yugom hoce li biti kakvih radova ili ostaje fabrika :icon_smile:
kljucevi grme :lol::lol::lol:

Ne znam , pošto on će biti koliko je reg..a vidjet ću malo mora se uradit limarija nije baš najbolje al polako redom , ma smijeh su kljucevi :lol::lol:
 
Top