Yugo

Yugo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bjazi nOKe, propade mi fazon, sto si cka...






























Ko to tako kuzi yugu na posljednjoj slici? Pa to je Eko drifter a.k.a. derach, slikano poslije finala gdje je derach ostao bez pobjede, mora da je yugo imao bolje kocnice :lol: ;)
 

Eko

Član
evo i jos malo , s 8v golfom, prijasnjim hehe

http://www.youtube.com/watch?v=u7Pmh4wPWME
 
Član
Eko reko, hajmo napravit reakciju da vidimo vrijeme, da ne probijemo klase - kaze obavezno, ja sam tako i mislio. Kad ode cojk prije vremena (sto se i vidi na snimku) ha ha ha. E reko svakakvih ljudi... Sta ovo dimi, jel ovo trosio ulje?
 
Član
Oooo Dzenade, kako je bogati :D juguar je zmaj, samo ga jebu ostre nizbrdice bez ograda :D hehehehehe
 

Eko

Član
Dzenad je napisao(la):
Eko reko, hajmo napravit reakciju da vidimo vrijeme, da ne probijemo klase - kaze obavezno, ja sam tako i mislio. Kad ode cojk prije vremena (sto se i vidi na snimku) ha ha ha. E reko svakakvih ljudi... Sta ovo dimi, jel ovo trosio ulje?


jbg imam dobru reakciju , sta cu .. nije trosio ulje, saltao ga na 7000 umjesto 5800 koliko je predvidjeno pa onda mora malo da izbaci jbg ;-) i da smo u isto vrijeme krenuli nebi bila manja razlika hehe.. ipak je bio jedan od brzih 8v gti-a... ne vjerujem da ces moci napraviti vrijeme kao sto sam ja snjim s tim motorom ;)

LP nice Yugo, ipak si ti winner 17klase
 
Član
Nije u pitanju reakcija, vec rijec, dogovor. Neke je stvari besmisleno porediti, dicit se tim sto GTI ide bolje od yuge sa 1.6 motorom... Nije to nauka. Al uzmi ti golfa 1.6, uradi sve svojim rukama kao sto sam ja yugu, pa bujrum, da vidimo razlike...

NHF, ;)

trizex je napisao(la):
jbg nije do ulica :D prenizak i prezatamnjen ti jugo, pa nisi mogao da vidis ha ha ha

Hehe, btw, trebao bih ti opet nekad naletit da se zarovimo malo u tvoje dijelove i da vidim tu vozilicu u novom izdanju izbliza... Sad sam stela, necu valjda opet ginut ha ha ha.
 

Eko

Član
Dzenad je napisao(la):
Nije u pitanju reakcija, vec rijec, dogovor. Neke je stvari besmisleno porediti, dicit se tim sto GTI ide bolje od yuge sa 1.6 motorom... Nije to nauka. Al uzmi ti golfa 1.6, uradi sve svojim rukama kao sto sam ja yugu, pa bujrum, da vidimo razlike...

NHF, ;)

trizex je napisao(la):
jbg nije do ulica :D prenizak i prezatamnjen ti jugo, pa nisi mogao da vidis ha ha ha

Hehe, btw, trebao bih ti opet nekad naletit da se zarovimo malo u tvoje dijelove i da vidim tu vozilicu u novom izdanju izbliza... Sad sam stela, necu valjda opet ginut ha ha ha.




aha... nego ja sam mislio ti mislis da si brzi pa zato, al vidim da si realan onda ok :)
respect tebi za yugu tu nema rasprave, nisam ja tako los, a fakat nisam namjerno onda odmah startao.. valjda adrenalin ili sta vec.. i cim se upali semafor ja pustio kvacilo :cool: navika..

LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top