Yugo Skala55

Yugo Skala55

Član
Prva ljubav zaborava nema.:D
Prvi naš porodični auto kupljen kad sam rođen '86. nov, odlično služio do '96. Kupi ga čovjek i polako ga dovede do krša neviđenog, slupa ga, a meni žalije nego njemu.:icon_sad:
Nego, iako Zastava važi za veće kršine, ovo su dosta dobra auta za NE zahtjevne vozače koji će povesti računa o autu, a neće ih ili rijetko hoće da iznevjeri.;)
 
dario20 je napisao(la):
fina zastava imam ja skalu 128 ( 89 godiste prvi vlasnik) nesto sam je poceo ja sredjivat ( metalne branike okrugle farove..)
al sam odusto.A tvoja mi bas fino izgleda sretno sa daljim radovima

hvala...zasto si odustao od radova na 128-ci???
 
Član
Što volim da vidim dobro očuvanog keca više nego išta. Samo napred, odličan je;) Najbolje su serije one prve sa okruglim farovima, kad bi sređivao izgled ja bih ti preporučio da nađeš od te serije farove,masku(bez znaka je :)) i metalne branike, sve je to džabalesku za njega...
 
Član
kazu da su cuda svijeta piramide africke
kazu da su cuda svijeta velike rijeke indije
ali nijedno cudo nije bilo ravno onome
kad je stari uparkir'o u bascu yugu 45....

yugo i fico su nekada bili nase ikone...;)
 
razmisljao sam da kupim jednog starijeg sa okruglim farovima,ali se rijetko moze naci i ako se nadje skup je......sad bi trebao masku raditi znak sklonjatii ono sivo...

GOLF TZ je napisao(la):
kazu da su cuda svijeta piramide africke
kazu da su cuda svijeta velike rijeke indije
ali nijedno cudo nije bilo ravno onome
kad je stari uparkir'o u bascu yugu 45....

yugo i fico su nekada bili nase ikone...;)

mnogi ljudi mi to kazu!!!!!!:icon_smile::icon_smile:
 
bilo bi dobro ovako napraviti samo nisam siguran dali pase ova maska sa ovoga crvenog....

polako..ako ti bude trebalo sta javi imam dosta djelova za motor..
 
Član
Yugo Masina je napisao(la):
dario20 je napisao(la):
fina zastava imam ja skalu 128 ( 89 godiste prvi vlasnik) nesto sam je poceo ja sredjivat ( metalne branike okrugle farove..)
al sam odusto.A tvoja mi bas fino izgleda sretno sa daljim radovima

hvala...zasto si odustao od radova na 128-ci???

a poceo motor zajebavat pa sam popravljo popravljo i odusto pa je naka 3 mjeseca stojalo pa sam ga ponovo poceo vozat i odveo kod majstora da mi popravi auto kad sam odvezo auto kuci od majstora na pola puta mi se zapalilo i izgoriko sve ispod haube:icon_cry::icon_cry: sad stoji i ceka bolja vremena.
 
Član
Drugi covjek na forumu za cije auto mogu reci "eh da mi je" Koja je godina koliko je presao
cuvaj ovo ko oci u glavi ;)
 

323

Član
Evo danas na yugi rastavljen lijevi far jer je pustao vodu,ociscen i zaljepljen silikonom


skinuta maska



poskidane lajsne sa maske,jer izgleda bolje bar meni








I malo smo osvjezili masku crnim mat sprejem.
 

323

Član
Meni se ovako nesto sviđa,ili slicno odraditi sa zastavicom...
 

Prilozi

  • zastava.png
    zastava.png
    38,3 KB · Pregleda: 29
Top