YUGO CUNING

YUGO CUNING

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jos..rijesio sam da nabudzim yugo 55 od druga(ovo je njegova vizija)on je govorio a ja radio:icon_twisted:




znaci yugo je cista fabrika bio prije poduhvta :icon_smile:
 
Početnik
nema auta na svijetu na koje bosnjo nebi uspio postaviti branik od dvice ili sa njega na dvicu, sve pashe :D
 
Legend
druze dobronamjeran savjet:
ako mislis se baviti s vt-om,posjeti forum www.vtbih.com
drugo,ti u jednom danu odradis 5 auta,radi jedno auto 5 dana,pa i vise ako treba,gledaj na detalje,ne samo onako nabacati samo dijelova,i uvijek radi na rezi 1200x1600 ili vise,i postavljaj orginal da znamo koje si prerade napravio
 
Član
@Oggy :lol::lol::lol::lol: to ti je to :lol:

@Nexus Ma znam za ovu stranicu;),pokusacu da radim duze,ali kad radim nesto duze onda ga samo bezze nadjidjam sa previse detalja,a sto se tice slika,stavlja cu u vecoj rezoluci i sa org;)
 
Član
joj kume izvini al ne zna se sta je gore retrovizori ili pragovi a prednja karambolka nekako cudno stoji ... moje misljenje :icon_rolleyes:
 
Član
Nije los radi ali trebao si se vise puno vise potrudit ima gresaka , ali sam siguran da si mu posvetio vise vremena da bi bio savrsen ;)

Super ti ide samo posveti vise vremena radovima uradi manje a kvalitetnije...a ne sto vise za manje vremena

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top