yugo by dado

yugo by dado

@nedim98 - hvala

@saleee - hvala ma radim ga polako kad mogu a i ne zuri mi se. fin yugo ti u druga sam amlo mu poruzno stoji zadnji lonac
 
@dario20- boja je vec kupljena a koja to je iznenenadjenje to ce te vidjeti sledece sedmice ako sve budne kako treba.

@Volvo20V - hvala. a u boki neznam kacu nisam bijo ima jako 2 godine
 
Eee druze moj...jes vidio standarda u Italiji.Momci po Skandinaviji sredjuju Supre,a ti Yugu :D sala mala,svidja mi se kako radis,upravo sam sve procito,ekstra!U kojem si gradu?
 
Svidja mi se pravo yugo. Sad ce da bude prava mala jurilica. Jos da mu camber podesis ima da gori. Svaka cast na projektu, interesantno je vidit ovakvog yugu.
 
@BlackPrince86- hehe pa i upravu si iskrneo receno dugo sam se omisljo sta da pocnem od auta da radim i koji auto jer mi vise golfa nije bilo zamimljivo sredjivati toliko pa mi padne na pamet yugo to mi je auto koje sam od malena volijo i naucijo se voziti i kupim da i tak poceo. a ja sam u vicenzi ti?


@lhasa_green_beast- drago mi je da ti se svidja a za camber podesis to necu stavljati jer i ovako kad ga izvucem preko 4 hiljade obrtaja i saltam varnici dobro vidi se na slikama
 
@BlackPrince86- pa nismo bas nesto puno ni daleko 16-170 km jedan od drugog nista strasno kad ids za bosnu javi se da pijemo nesto ja sam od auto put ni 5 min autom
 
@lhasa_green_beast - za sad ne stavlja mista dodatno ostaje tako kako jest pacemo da vidimo za dalje u naprijed pocetkom nove godine
 
pa evo malo da se javim da nemislite da ne radim vise na autu :D jako gotovi radovi jos sitnice ostale i gotovo

<




jos sutra farbaju se retrovizori u boju auta i pod branik
 
Top