yugo by dado

yugo by dado

felne su ja ko zavrsene jos malo da im dam sjaja ovo mi je malo i onda ba farbanje sam da mi stigne bzbojni da te stvari od druga sad se traze gume 175-50-13

ovih nadana sam isao kuci pa sam uspjeo da istjeram yuga iz garaze malo sam se voziko za 2 dana 300 km napravijo xD a kao po mom obicaju radijo sam malo na autu koliko mi je vrijeme zahtijevalo





sad je karter - mjenjac i sanke od asfalta neki 4-5 cm


malo se radilo oko muzike sve nabrzaka uskoro stavljam jos jedno pojacalo i sve kablove stavljam u red kako treba




 
Član
Lijepo si sredio muziku,jesi li razmisaljo da malo sredis nazad dasku od gepeka,ili je to samo prljava?
 
pa zadnja dasta je samo privremeno ice od medio densi i presvucena sa moket crnom to je sve privremeno kao sto se i vidi svi kablovi vise nista sa nicim za mjesec dana od prilike cu da pocnem redove na kompletnom autu
 
jedan malo UP. neki dan zezam se na otpadu sa gazfdom odpada kad mi on kaze imam nesto za tebe sto ovde nema niko kad ono yugo inocenti bijo je spreman da udje pod presu al sam uspjeo na vreme da ih zaustavim da poskidam sve sto mi je potrebno to jest cijeli enterier sve osim sjedala prvi i zadnji.












uz sve to sam uzeo i mjenjac 5b isto sa tog yuga inocenti koji je preso 46 hiljada
 
evo da i ja malo osvjezim moju temu sa dobrim i losim stvarima.


mupijo sam celjusti sve komplet sa glavcinama i ventilirajuce diskove sa fiat palijo

prekuce je uradjen veliki servise mijenjanje ulja filtera svecice ngk sredjen problem sto sam imo oko rezervoara sto je pustao gorivo prblem je bijo oko cevi za odrusak.

danas sam to jest jutros sam kreno za italiju sa autom i 20 km pred italijanskom granicom pummm ode mi diftung glave i tako da je auto ostalo u sloveni u servisu a ja sam nastavijo put sa drugima autom i tek sutra u 4 idem po auto i nastavljam ostatak puta pa kako budne mi









 
evo da se javim danas sklopljena glava nastelani ventili zamenjeno ulje i kreno sam na ostatak puta i stigo sa uspehom na srecu
 
Član
dobro je da si ga dovezao sjetices se ti mene dosta puta sta sam ti rekao ili si se vec sjetio kad je stao ;)
 
hehehe brzi stigo i otice :D



evo danas sam poceo radove malo oko auta nista posedno zavrsijo jos jedne felne i namontirane gume spremno sve za montiranje










 
evo danas sam jos malo se zezo oko auta ima se sad vremena pa radim polako natenane, ovo je samo do farbanja auta onda postavljam NT stakla






 
Član
Extra ce da mu sednu, samo jos kad bi nasao gume sa malo manjim balonom, ali su bas retke...
 
pa gle ove su mi gume 6.5mm sare cim ih potrosim stizu sa forfilom 50 a ove su 60 nece necu da idem i ovako je tvrd auto sve mi oragane pomjeri po rupama
 
Top