Y's Factory BMW M5 is Radical or Ruined?

Y's Factory BMW M5 is Radical or Ruined?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
mhpmx.jpg


iem07k.jpg


s1nqev.jpg


29n7ck9.jpg


2ltkkee.jpg


t63tcm.jpg


2wehxsg.jpg
 
Član
ruinupropasteno auto,farovi bezze,ovi limovi iznad auspuha,sank na gepeku,a i ne ide mi recaro uz ovaj interijer oko mjenjaca i rucne:icon_rolleyes:
 
Član
Meni dobro izgleda, s obizrom da je napravljen za stazu, a ne za kruzanje po gradu :D

Ima l kakav info o motoru?
 
Član
da nema ovih plavih detalja, sanka i onih jap style govnarija ispod karambolke zadnje, i da nisu hebali po interijeru bio bi radical super...sad je samo skupo govno :icon_mad:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
da nema ovih plavih detalja, sanka i onih jap style govnarija ispod karambolke zadnje, i da nisu hebali po interijeru bio bi radical super...sad je samo skupo govno :icon_mad:

onda bi bio stock :lol:

meni je ljepši obični zakucan i zatamnit
 
Član
Nesto gadnije nisam odavno vidio...

Kako gledam ovo auto pade mi na pamet pjesma Mile Kitic - Sankeru.... fuj fuj fuj
 
Član
Y's factory?? meni nekako.. firgo'š styling, iako mislim da je s vana bolji nego unutra :-( heh, vani naprijed farove promijeniti, sa strane diskove, pozadi.. uu mnogo toga i vec bi ljepse izgledao (mada bi bilo jos posla do savrsenstva) a unutra mi je totalno off :( previse sarenila, raznolike boje, malo drvo, malo plastika malo ovo/ono.. heheh :D
 
Član
koliko ja vidim auto je rađeno za utrku, i ko te pita kako ti izgleda auto kad dođeš na trku ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top