Youtube-nije siguran vishe

Youtube-nije siguran vishe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da je dovoljno ovo procitati ... :S

http://www.dernek.ba/blog/108760/PiLe/Moj_Odgovor_na_clanak_u_SAN_u__Mladici_voze_180km_h_u_Sarajevu_

to sve govori...
jbg iako je na auto-putu ,opet je presao 50km/h preko ogranicenja,sto je realno gledano, puno...
a ovo sto spominje srbiju,reci cu samo da nismo u srbiji :S ...
 
Član
Ev ja odem snimit voznju 200 km/h svog auta, snimat cu brzinomjer i onda kocenje na 60 km/h, onda snimiti drugi snimak gdje vozim istom brzinom i pri istim obrtajima, kao dici "kameru" sa brzinomjera i vidjet ce se da npr. vozim pored Vjecnice u Sarajevu. Onda sve to fino namontirati u jedan video clip i staviti na net i sta ce mi onda policija moci? Nek mi bilo sta prigovore, ja dam tom policajcu auto pa nek ga on vozi tu 200 km/h ako misli da je moguce. A gdje sam snimio video klip iz prvog dijela ne moram im reci, oni i ne mogu dokazati jel to snimljeno u BiH, Hr ili Njemackoj.

A eto ja sam se jucer vratio iz Njemacke, tamo ima autocesta gdje nema ogranicenja. Desilo mi se na 130 km/h da mi ljudi blicaju da ubrzam, i to ne u lijevoj traci, nego desnoj traci. Gotovo citav put kroz njemacku vozili smo prosjecnih 150-ak km/h i nije bilo nikakvih problema. Ljudi znaju kako se vozi autocestama i sve se savrseno odvija. To sto je kod nas kriva za sve brzina, to je drugi problem. Policija samo naplacuje kaznu za brzinu, dok prestrojavanje bez zmigavca, uletanje u "makazice" po gradu i slicno, to ih ne interesuje. I onda stalno vidimo naslove, "zbog neprilagodjene brzine".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top