Yep, nasla sam te i ovdje

Yep, nasla sam te i ovdje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
brz oporavak ti zelim i dobrodoslicu na forum.
ne krivi sebe hbga,shit happens.ziva glava je na mjestu a to je najbitnije trenutno.
a volim i ja prirodu a nisam hippie :)
pozz
 
Član
Dobro ti nama dosla i da se brzo oporavis, nadamo se da ce biti u redu kao što i hoće veliki pozz!
 
Član
.nOKe je napisao(la):
pozdrav, dobro dosla
sad se na neki nacin osjecam krivim jer sam ja postavio ovu temu, a zakuha se.. al et nadam se da je sad sve oke, i da si se oporavila

pozz ;)

Forum je tu da se raspravlja, nisi ti znao da ce se bas javiti onaj ko je to uradio da se pohvali, niti da cu ja to vidjeti nakon pola godine pa pobijesniti na njegove komentare. Mora da covjek ne zna da je internet dostupan mnogima i da ako je nesto javno napisano ja to mogu i vidjeti ccccc
Hvala svima na lijepim rijecima (a i savjete za pamet u glavu sam davno poslusala, mada nije zgoreg ponoviti da dobro utvrdim ;) )
 
Član
Trebala si ga teretiti i postaviti odštetni zahtjev...
Prvo što bi dobio par mjeseci zatvora ili uslovnu kaznu..to bi ga opametilo, a drugo što bi inkasirala barem 4-5 000,00 KM, taman da proda auto i da nema više čime da se kurči:lol:
 
Član
Ma ne bih uzela od njega feninga da mi za lijeka treba (doduse bas mi je za lijeka i trebalo)
"opametilo bi ga" - to ne postoji, ako ga je ista trebalo dozvati pameti onda to sto je mogao ubiti nekoga jebo kaznu krivicnog zakona. Ne mozes ti kazniti nekoga ko nema savjesti. Eto mu njegove pare, njegovo auto halal mu bilo.
 
Član
Elma666 je napisao(la):
Ma ne bih uzela od njega feninga da mi za lijeka treba (doduse bas mi je za lijeka i trebalo)
"opametilo bi ga" - to ne postoji, ako ga je ista trebalo dozvati pameti onda to sto je mogao ubiti nekoga jebo kaznu krivicnog zakona. Ne mozes ti kazniti nekoga ko nema savjesti. Eto mu njegove pare, njegovo auto halal mu bilo.

Aaa, nisi u pravu, ništa čovjeka ne opameti bolje nego koji mjesec u buksi, i dobar udar po džepu:cool:
Znam po sebi, kako su uveli ove nove radare i kako sam plato par kazni po 50 keka, sad vozim ko bubica:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top