Yep, nasla sam te i ovdje

Yep, nasla sam te i ovdje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poooozdrav clanovima
Ok, ime vec pise tako da nema potrebe da se ponavljam (i nisam sotonist samo pisem iz navike 666)

Uclanila sam se samo iz jednog razloga a to je sto sam vidjela temu koja se mene tice:
" http://www.bhtuning.com/thread-12769-post-314898.html#pid314898 "
Ne svidja mi se nikako kako je zavrsila rasprava, voljela bih da nije zakljucana da kazem par recenica u vezi osoba koje vole da se hvale razbijenim autima iako je neko mogao da ostane invalid ili pogine.
Ali eto u svakom slucaju hvala onima koji su mi zeljeli brz oporavak ;)

P.S. Ne znam ko je mogao iz policije da kaze da ja "divljam po cesti" jeeeer niti imam cim niti imam vozacke, ali eto nek sam ja kriva za udes a ne onaj koji je vozio kako vidim iz postova i ne osjeca se plaho krivim za onim sto se desilo dok je on imao vremena da se zajebava po netu a ne pojavi svoje royal dupe na operacije.
 
Član
Hvala, hvala ;)
Nemam nista protiv ljudi koji znaju da voze u pravo vrijeme na pravom mjestu, onako kako vec hoce.
Isto kao sto se grafiti smatraju umjetnoscu - na pravim mjestima, tako i trke zahtjevaju odredjeno znanje, vjestinu - ali sve na svom mjestu brate. Ha ja
 
Član
Idem ja pjehe ja sam hippy tip, volim prirodu
A vi pazite da ne skrecete sa ceste ;)
Svako na svom terenu i cist racun duga ljubav hehe
 
Član
To su glupani (kao dotični) koji divljaju u po' grada, a ne ljudi koji se bave tim sportom... Kao što Boki reče, pazi sa kime sjedaš

heh deyo takvih ima kolko hoces svagdje sto divljaju gdje ne treba i tako ugrozavaju zivote i sto elma kaze sve zbog nekog je.enog privlacenja paznje i da bi se osjecali ko smekeri,jednostavno gradske ulice nisu za divljanja,ne znam jeste culi prije neki dan covjek udario curu u prijedoru u naselju sa alfom 156,imao 2 promila alk u krvi.. i ima tako slucajeva kolko hoces i na kraju nastrada neko ni kriv ni duzan
 
Član
A imala cura nekih 19-20 godina i zivot bio pred njom. Eto kako obicna setnja, izlazak na zrak moze da zavrsi. Sto je najzalosnije lik je posao da bjezi, za to je bio dovoljno svjestan a nije da zakoci.
 
Član
Pozdrav & dobro dosla na forum!
Steta sto se ne ukljucujes na forum iz nekih drugih razloga a ne onih navedenih....:icon_sad:

Ekipa sa foruma ti zeli brz oporavak, & imas ovdje naroda koji ce te podrzati....

I pisi na forumu da znamo da si tu.... :cool: ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top