Yamaha R1 Moj novi motor.

Yamaha R1 Moj novi motor.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zaista ne razumijem potrebu za tolikom snagom u ovakvom saobraćaju! Pa Tuzla je u zadnjih par godina postala grad sa gotovo nemogućim saobraćajem, a čak i da nije, pa nigdje nema pristojnog pravca da možeš razvit neku wow brzinu. Ni priroda (brda, planine) nije puno bolja, sve je puno oštrih krivina, kamiona, ludih vozača itd.

600ccm je baš mjera, lično ne bih išao preko toga. Vozio sam Suzukia GSX-R 600ccm i bilo je i više nego dovoljno. Gledo sam da što manje vozam po gradu, što više uživanja u prirodi gdje je manje smetnji. Al eto, svako ima svoj rezon ;)

U svakom slučaju, nek je sretno! Uživaj.
 
Član
Hvalaa momci... Ja iskreno nikad nebih motor slabiji od 750 ccm..
Nije Zuti K5 ovaj je bijelo plavi ona njihova klasicna boja
 
Super Moderator
E ne znam onda taj K5, bio je kod nas jedan zuto-crni isto bio nasviran i spusten do poda motor..nije mi se svidjao al eto reko da nije to taj jer je i on bio sa puno konja :D
Ako hoces snagu i brzinu onda ganjaj zx10r 2004-2005 ;)
 
Član
Ma ne treba mi puno brzina jer nemas gdje to koristi nek ima dobar start da moze Na tocak ffino i za zafrkancije
 
Super Moderator
Pa nije R1 bas pogodan za ucenje al hajd :lol:

Slika nam jos nabaci i koji video ako imas ;)
 
Član
Pa zna mali voziti ali nije bas neki vozac..

Ima slika i par videa ali nemogu da prebacim.
 
Super Moderator
A moze jbg ako se puno ulozi i ko ima volje i znanja. Ima kolega R1 2004-2005, radjena glava i jos sitnica nekih, power comander, arrow od grane, 195 KS na tocku
http://m.youtube.com/?reload=3&rdm=mc3h0531d#/watch?feature=relmfu&v=rB1BF2GxPX8
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top