Yamaha R1 Moj novi motor.

Yamaha R1 Moj novi motor.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koje su to price za maliu djecu, bas sam motor vodio na dyno prije i poslije komplet Termignoni grana i topova, plus novi ECU.
6 ks ljudi, 6ks ! Nategnutih.
To se samo kod nas na balkanu moze moze stavit top i 10 konja, pa grane jos 10 konja, pa K&N jos 10 konja. Novi vizir jos 10 konja
K5 da je neznan sami Yoshimura sastavi nemoze je izbacit na 210 ks.
A taj neka donese ispis sa Dyna i svaka cast, otalo je sve prodavanje magle, s tim mapama varalicama i powercomaderima
 
Član
ovaj tuning sto se viđa na balkanu kod nas kako kazes, uglavnom oduzima konej i ako rajha u glavi sabira kako ko hoce ;)
 
Član
Snjur je napisao(la):
Koje su to price za maliu djecu, bas sam motor vodio na dyno prije i poslije komplet Termignoni grana i topova, plus novi ECU.
6 ks ljudi, 6ks ! Nategnutih.
To se samo kod nas na balkanu moze moze stavit top i 10 konja, pa grane jos 10 konja, pa K&N jos 10 konja. Novi vizir jos 10 konja
K5 da je neznan sami Yoshimura sastavi nemoze je izbacit na 210 ks.
A taj neka donese ispis sa Dyna i svaka cast, otalo je sve prodavanje magle, s tim mapama varalicama i powercomaderima

Druzeee Kad mu stavis druge auspuhe iz grane znaci motor dobija odmah vise PS .. on je fabrika 180
 
Član
Da ali ne dobiva 20 ps nego 6 ps. Ako ces realno gledajuci jer sam dosta vremena provea po grobniku oprilike relni PS ti je znaci za 1 konja 1000 evra.
To ti je ugrubo racunica ako ces se ic ravnat. A poslije ispuha i usisa je sva jako jako skupo za dizat snagu
Znaci komplet grane top novi ecu plus novi filter je nategnutih 6 ps a realnih 5.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top