Xperia SP root

Xperia SP root

Član
Pozdrav forumasi. Imam Xperiu SP 4.3 android i uzasno steka, crn ekran, nece da otvori poruke i kontakte itd...
Je li zna netko kako ukloniti ovaj problem rootanjem ili sl, i koliko je to pouzdano?
Hvala unaprijed
 
Član
Slab ti rom tacnije ima puno gresaka insaliraj cm10 4.2.1 androjid verzija i radi ce kako treba!
 
Član
Garancija se gubi kada se telefon rutuje. Vrati ga na fabricka podesavanja, tj. odradi mu Master reset, mislim da ces rijesiti problem ;)
 
Član
Root nema veze s time. Probaj master reset, ako ne bude bolje odnesi u servis jer ako ne znas sta radis mozes brickovat aparat. E tek onda si jebo jeza u ledja.
 
Član
Ja bih ostavio nakon reseta taj 4.3 pa pokusaj, al kad se master reset uradi trebalo bi bito ok.
 
Član
Odradi ti taj reset, zna se desiti da ostane gluposti od prethodne verzije Androida pa zeza.
 
Član
A normalno. Ostane sitnih fajlova kad se instaliraju apps i onda kad se nagomilaju, baguje. Reset, ako bude isto nosi u servis i eto.
 
Član
Odradi reset, sve ce obrosati i ostati ce ti ta verzija 4.3. Ne mozes resetom vratiti 4.1, moras flashat.
 
Top