xenonska dilema :)

xenonska dilema :)

Član
neki dan sam primjetio da mi je jedna sijalica posla zutiti, pa sam odlucio da je mijenjam...

trazeci po netu sam vidio da ljudi preporucuju ugradnju H7R sijalica, s obzirom da mi auto nema lecu... trazio sam po netu, i ove sijalice nigdje ni za lijeka, izuzev u caraudiu, ali je 80KM jedna :icon_rolleyes: .. pa mi je malo puno dati 160 za dvije sijalice :S ...

interesuje me, dali mi vrijedi uopste ugrađivati ove sijalice, ili jendostavno staviti obicnu H7 xenon sijalicu... i btw. da li mi neko moze preporuciti gdje u sarajevu ima kupiti "kvalitetnije" xenon sijalice ( da koliko toliko sacuvam far od tamnjenja ), iako mi je supper jasno da svi sijamo kinezima ;)
 
Član
nevjerujem da ce ti tamniti far... bar kod mene je xenon 6k h7 i on radi na 35 w, sto je manje u odnosu na fabricku 55w tako da nema sanse da ce tamniti... a sto se tice kvaliteta sve je to isto... xp made in china... a obrati se calnu edo_16v on se bavi prodajom i ugradnjom xenona, mislim da je ta jedna sijalica sto trazis 35km...zz
 
Član
Ako mozes izdvojiti 160km kupi H7R ako ne mozes onda kupi H7 dvije za 50km ili jednu za 30km.. Sa H7R se manje rasipa svjetlost na autima bez leca..
 
Top