xenoni

xenoni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
35 godina

Prije dva mjeseca momak mi ugradi bixenone na pasata, prekjucer mi crkne sijalica odem kod njega i on mi iz mog fara izvadi samo sijalicu znaci bez onog grla i stavi neku drugu sijalicu i ta sijalica je radila ukupno 2 sata i nakon toga je pocela da trepce sad mi je razlika izmedju farova jer mi jedan far svjetli ljubicasto na bijeloa ovaj novi sto sam postavio svjetli zeleno na bijelo platio sam bixenon 120 km+ ugradnja i sijalicu bixenon jucer 20 km neznam sta sad da radim.

bio u bihamku i oni mi kazali da su razlicite sijalice, poslije toga zovem momka sto mi je ugradjivao kaze da to nije istina i tako treba jer je nova je sijalica i tako treba da svjetli
 
Član
ne mogu nova i vec postojeca isto svijetliti sigurno, jedino da nije da neku drugu, mozda 8000K?...i ja sam tako kupio i crkla poslije 2 mjeseca i sad furam halogenke :D
 
Član
Ja bih izvadio xenone:icon_smile:

Ili sta sad hoces? Da zoves raju da se skupimo da idemo ganjati ko je taj frajer? :lol:

Kupi nove xenone i nece ti se to desavati.Vozdra
 
Član
ne bih nikoga ganjao, vec neki koristan savjet sta se desava, a koliko vidim da pojedini od vas i neznaju o ceme pricam momak sto sam kupio od njeka korektan je i posten a mislim da ovo nije do njega
 
Član
Nova i stara sijalica ne mogu nikad svjetliti istom bojom jer se vremenom trose.

Kod koga si kupio sijalicu?
 
Član
Ma hajde znam da nisu isto kad se nova ugradi ali ova sto sam novu postavio svijetli zaleno na bijelo i stalno trepce, to mi se nije prije desavalo a kupio sam od jednog momka ne bih da navodim ime i tako to jer on je posten sto se tice svega , samo me interesovalo do cega mi se to dogadja
 
Član
ok, sad znam da sam kupio kinesko sr... koje se nabavlja na arizoni po 30-40 km.
Covjek se uci na greskama a tebi hvala jos jednom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top