xenoni

xenoni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jedan kolega i za 50 km nudi kompet polovne xenone.zarulje u redu,jedan punjac riknio al moze se nabavit.moze li mi neko objasnit kako se to ugradjuje.nisam to do sada proba
 
Član
Treba ti novi balast kosta 45 KM kod Ede al trenutno nema na stanju ....
http://www.xenonoprema.com/?otvori=dijelovi

Kako se ugaradjuje imas na googl, ukucaj ugradnja xenona ima tema na desetine ..

Uglavnom mozes i sobom ugradit nije nikakav problem ...:icon_smile:

I usput tebi trebaju H4 xenoni obrati paznju koji su kod tog lika sto prodaje ...
 
To mozes i sam ugraditi nemozes fulati kopcanje kablova a naponsto ide na sijalicu obicnu stavis na napon od xenon sijalice ma prosto druze samo malo bolje pogledas
 
Član
sve je to lako.al kad sam ja to tako sastavio i upalio xenon se upali i za sekundu ugasi.samo blicne.oba komada tako
 
Član
Ako si sve dobro spoio, i sijalice ispravne onda su balasti problem vjerovatno ...pokusaj ponovo sve spoit...neko strucni ce ti to bolje objasnit dok vide temu ...
 
Moze da bude balast neispravan a moze i sijalica taj problem da pravi.
Imao sam takav problem i sa jednim i sa drugim ali mi je nelogicno da su neispravni a novi:icon_confused:
 
Član
ja sam kupio blast platio ga 35km sa garancijom ali to ti se bas i ne isplati na tvom mijestu kupio bih nove jer opet puno je to para za koristene xenone
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top