xenoni za peugeot 407

xenoni za peugeot 407

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znam da o xenonima na forumu ima više tema i mali milion postova, ali nigdje nisam našao ono što mene zanima, a da ne dižem stare teme odlučim da otvorim novu.
Imam pug 407 bez xenona i zanima me da li on serijski ima ugrađena sočiva, ako ima koliko bi me koštalo da ugradim xenone,a ako nema sočiva da li mi preporučujete ugradnju bez sočiva ili mi je bolje samo uzet kvalitetne sijalice, tipa philips, osram i sl.?
Unaprijed hvala!
 
Član
mumi80 je napisao(la):
Znam da o xenonima na forumu ima više tema i mali milion postova, ali nigdje nisam našao ono što mene zanima, a da ne dižem stare teme odlučim da otvorim novu.
Imam pug 407 bez xenona i zanima me da li on serijski ima ugrađena sočiva, ako ima koliko bi me koštalo da ugradim xenone,a ako nema sočiva da li mi preporučujete ugradnju bez sočiva ili mi je bolje samo uzet kvalitetne sijalice, tipa philips, osram i sl.?
Unaprijed hvala!

prvo podebljano mozes provjeriti tako sto izadjes ispred auta i ako kroz farove vidis sijalicu onda nemas sociva, a ako vidis samo neki krug onda imas sociva, a da ugradis xenone te izadje oko 160-190km, zavisi od koga kupujes i gdje i koliko ti uzmu za ugradnju.. Te kvalitetnije sijalice mozes kupovati do besvjesti, ali xenon je xenon...
moja preporuka kupi xenone im'o ti ili ne sociva, uzmi 6k (dnevno svjetlo) ili ako hoces malo sminke (citaj da vise ide na plavo) uzmi 8k...
 
Član
Napisi odakle si pa cemo ti reci kod koga mozes najblize uzeti xenone al edo_16V ti salje i na kucnu adrsu ima jos par momaka sto rade s njim tu su na forumu pa mos i od njih kupit a tu ti je i imas i kodnjega sallje ti i on na kucnu adresu :icon_smile:;)
 
Početnik
to za sociva mozes ti sam da provjeris.. sto se tice xenona vidi:
ako nemas lece onda ti se xenon rasprska po citavom faru (jadan onaj u suprotnom pravcu):icon_biggrin:
a ako imas lece onda je to vec druga prica mozes ih podesiti bas onako kako zelis..
mozes ti staviti xenone na obicne farove dobit ces na vidljivosti ali ako hoces da je extra
onda su tu lece ali do tebe je..
 
Član
hvala
iz zenice sam a što se tiče sočiva mislim da mi je na kratkim nešto slično kao kod ove vektre
 
Član
mercedes_124 je napisao(la):
to za sociva mozes ti sam da provjeris.. sto se tice xenona vidi:
ako nemas lece onda ti se xenon rasprska po citavom faru (jadan onaj u suprotnom pravcu):icon_biggrin:
a ako imas lece onda je to vec druga prica mozes ih podesiti bas onako kako zelis..
mozes ti staviti xenone na obicne farove dobit ces na vidljivosti ali ako hoces da je extra
onda su tu lece ali do tebe je..

A koga jos interesuje onaj iz suprotnog smjera...mislis da danas ljudi o tome razmisljaju,pola ih je bes leca i ubise one iz suprotnog smijera sa svjetlima ali ipak imaju xenone... Tako da ni on nece biti jedini ako stavi xenone bez leca !

mumi80 je napisao(la):
hvala
iz zenice sam a što se tiče sočiva mislim da mi je na kratkim nešto slično kao kod ove vektre


Pa ako je ovako kao na slici ,onda imas lece! i bolje su 6000K,nemoj staviti 8000 previse su plave;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top