XENONI ponovo

XENONI ponovo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
evo ti kako otprilike izgleda... al na slici ne mozes nesto posebno vidjeti jer ipak je drugacije uzivo ;)









a evo kako izgleda dok se ne zagriju, kad ih tek upalis :D




najbolje ti je da sjednes kod nekog sa xenonima i vidis... slikat cu ja ako uspijem veceras kako svijetle ovi moji sad oni su mislim 6000k
 
Član
Moze jedno pitanje da ne otvaram drugu temu,prijatelja zanima slijedece: citiram.......

"smiju li se balasti pricvrstiti sa onim vezicama za neku plastiku ili zeljezo,posto na ovojdesnoj strani ne moze ni sibica stat"
 
Legend
Luka01 je napisao(la):
Moze jedno pitanje da ne otvaram drugu temu,prijatelja zanima slijedece: citiram.......

"smiju li se balasti pricvrstiti sa onim vezicama za neku plastiku ili zeljezo,posto na ovojdesnoj strani ne moze ni sibica stat"

Smiju, stim da imas na balastima mjesta predvidjena i da se pricvrste saraficima ;) pa vidi sad. Cak u setu xenona dobijes te plastine vezice.
 
Član
Hvala..;)
Jos samo jedno pitanje ako nije problem:citiram opet
"postavio sam balaste sa vezicama sve lipo e sad ne znam koji kabal gdje ide,ima plava i crna zica,koja je +?""
 
Član
Trebao bi imati neke upute u kompletu koji si kupio

ili postavi slike

normalno je vazda bilo da je crvena plus a crna ili plava minus ali hajd ti sad to napamet pa znaj, jos ako ti je kakav onaj kineski set, izgleda da tvoj Kinez nije znao da je crveno plus a crno minus :) pa ti stavio crnu i plavu
 
Član
Ma drug da sam ja kupio ja bih dao da mi to neko uradi ko zna,nego jaran majstorise pa zamolio me da priupitam one koji se razumiju u tematiku.....;)
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Ma drug da sam ja kupio ja bih dao da mi to neko uradi ko zna,nego jaran majstorise pa zamolio me da priupitam one koji se razumiju u tematiku.....;)

Ma to drug nije nikakva nauka,skopcat xenone.Zice su sve obojene,zna i corav da je crvena plus.Znaci samo ubadas.Jedino ako imas poklopce iza na farovima moras ih izbusiti i to je to.A balaste pricvrsti gdje god hoces.

BTW:sto kaze predhodni kolega imas sve u uputstvu;)
 
Super Moderator
evo maloprije maksuz izvuko iz garaze da slikam kako svjetli...

evo kad se tek upale:





i evo ih u punon sjaju :D






eto ja mislim da ti je to 6000k ako se ne varam ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
evo maloprije maksuz izvuko iz garaze da slikam kako svjetli...

evo kad se tek upale:





i evo ih u punon sjaju :D






eto ja mislim da ti je to 6000k ako se ne varam ;)

Extra svjetle drug to sam i trazio.Jos kad bi znao sigurno da su 6000K;)
 
Član
http://www.speedstersource.com/FISH/HL_VW_GOLF_4_DP_A_BLK_PLUS_HID_PLUS_BU_R50LW_12P_E.jpg
Kako da i kod mene prstenovi budu ove boje? Jel se mjenjaju diode ? Ili neki spec nacin.
Hvala...:icon_question:
 
Član
Ecko je napisao(la):
http://www.speedstersource.com/FISH/HL_VW_GOLF_4_DP_A_BLK_PLUS_HID_PLUS_BU_R50LW_12P_E.jpg
Kako da i kod mene prstenovi budu ove boje? Jel se mjenjaju diode ? Ili neki spec nacin.
Hvala...:icon_question:

Ja mislim da se samo dioda mijenja imo sam negdje kopiran taj clanak ako nadjem poslat cu ti na msn-u probaj sta googlanjem naci, mozda bi to Igy strucnjak znao, cek dok dodje on il' pitaj Vedu njemu je netko radio u farove one audi styl diode mozda bi mogo i tebi to ak'ne uspijes sam nista odradit.....
 
Član
Ecko je napisao(la):
http://www.speedstersource.com/FISH/HL_VW_GOLF_4_DP_A_BLK_PLUS_HID_PLUS_BU_R50LW_12P_E.jpg
Kako da i kod mene prstenovi budu ove boje? Jel se mjenjaju diode ? Ili neki spec nacin.
Hvala...:icon_question:

Diode samo promijenis, kod mene su takve dosle jer je ona obicna zuta isfurana. Diode su bas cisto bijele, i daju takvu boju ;)
 
Član
Ecko je napisao(la):
Hvala...
A gdje ima kupiti te diode? Mislim, necu da se pravim pametan...:cool: ko pita ne skita.

Ne znam odakle si, ali trebao bi imati u nekom elektronik centru, ili bi te bar oni mogli uputiti gdje da nadjes ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top