XENONI ponovo

XENONI ponovo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja,

Znam da je o xenonima bilo puno postova,al haj da nesto pitam mada je i ovome bilo price.
Konkretno interesuje me kad bih uzimao xenone,uzeo bih 6000K.
Eh sad auto je Toledo,i normalni farovi tj.bez sociva.Pa me interesuje ako je neko vidio kako to izgleda na leonu ili toledu,da li previse bljesti i smeta li kad neko dolazi u susret.

I jos nesto gdje bih mogao naci one obrave sto idu na farove za ovaj auto
 
Legend
Stavio sam ja prije par dana, nema sociva, cim sam podesio farove sve je bilo za 5 ;)
 
Član
SKOYA je napisao(la):
Pozz raja,

Znam da je o xenonima bilo puno postova,al haj da nesto pitam mada je i ovome bilo price.
Konkretno interesuje me kad bih uzimao xenone,uzeo bih 6000K.
Eh sad auto je Toledo,i normalni farovi tj.bez sociva.Pa me interesuje ako je neko vidio kako to izgleda na leonu ili toledu,da li previse bljesti i smeta li kad neko dolazi u susret.

I jos nesto gdje bih mogao naci one obrave sto idu na farove za ovaj auto

Drug za sve te dijelove koje tražiš vidi s ovim momcima,

http://www.bhtuning.com/thread-16199-page-1.html

Ja sam za svog toleda kupovao od njih spojlere, kratke opruge i amortizere i masku bez znaka,

pozzz
 
Legend
SKOYA je napisao(la):
daki je napisao(la):
Stavio sam ja prije par dana, nema sociva, cim sam podesio farove sve je bilo za 5 ;)

i jesul ti jace nego obicne.Koje si stavio jel 6000K


Da, navece je neuporedivo bolje, posebno se vidi razlika kada kisa padne a cesta postane crna. Vidis duplo dalje, i svaka rupa na cesti se da prepoznat.

4286_100598783645_602833645_2641466_5267999_n.jpg


Cijena 170,00 KM

Garancija 6 mjeseci


Super stvar, ni sijalice nisu skupe oko 40-50 KM ;)

http://xenonoprema.com/
Imas i kontakt telefon tamo ;)
 
Početnik
bez sociva 5000K , sve ostalo je preplavo i nista se ne vidi pogotovu kad padne kisa i crn je asfalt
 
Član
Pa zar su od 6000K tako plave kad nema sociva.To mi nesto cudno,jer znam da od 8000K idu na plavo,a da je 6000K onako ledeno bijela.Al dobro ako kazes da je to tako onda ti vjerujem,pa cu vidjeti nesto,skontati al najvjerovatnije da cu uzeti 6000K.Bas nesto kontam nije moguce da je bas plavo,ono papanski al eto.

OK a zna li neko gdje mogu naci one ukrasne obrve sto idu na farove
 
6000 je bijelo mrvu na plavo a 8000 je baš plavo al pošto nemaš sočiva dovoljno ti je kao kod dakija 6000 k i miran da imaš sočivo mogo bi i osam al ne pomišljaj osam na obične farove ubit ćeš nekoga
 
Član
uzmi 5000k oni su najbolji, mada je njih tesko naci, ali neces se pokajati .
kod mene su takvi 5000k led, bijeli sa plavom linijom, neopisivo.. extraaa
po noci se vidi samo tako,
 
Član
To jest samo sto kazes da te jacine kod nas slabo ima kupiti,a mogle bi i te.Kod nas je vecinom 6000 i 8000K.Gledao sam sad na youtube,razne varijante od 4300K,5000K i 6000K,i istina je da 6000K mrvicu baca na plavo,al et posto je kod nas takav izbor mora biti 6000K:lol:.Inace ove od 5000K su super a nisu ni od 4300 lose,al opet slabo ih ima kod nas
 
Početnik
broj kelvina nije JACINA nego boja, sto vise plavija boja slabije se vidi , 4300 i 5000 su za vidljivost najbolje jer je to boja dnevne svjetlosti, 4300K boja na suncu 5000k boja u hladu , sve ostalo je samo sminkeraj
 
Član
muha je napisao(la):
broj kelvina nije JACINA nego boja, sto vise plavija boja slabije se vidi , 4300 i 5000 su za vidljivost najbolje jer je to boja dnevne svjetlosti, 4300K boja na suncu 5000k boja u hladu , sve ostalo je samo sminkeraj

Ma ja skonto sam.Trazicu ja ove bjelije
 
Legend
muha je napisao(la):
bez sociva 5000K , sve ostalo je preplavo i nista se ne vidi pogotovu kad padne kisa i crn je asfalt

Kod mene na kisi i crnom asfaltu extra, a nema sociva slikacu da raja vidi ;)
 
Super Moderator
4300k su najbolji al mislim da ovi sto se kupuju naknadno sto nisu neke prave marke nisu nesta... inace 4300k koji su fabricki ugradjeni najljepse svjetle ;)





imam i sad na jaguaru xenon, farovi su bez sociva i nigdje ni sekunde ne rasipa svjetlost a prelijepo svijetle ;)

 
Član
eh to je ta boja,bas bijela:cool:

daki je napisao(la):
muha je napisao(la):
bez sociva 5000K , sve ostalo je preplavo i nista se ne vidi pogotovu kad padne kisa i crn je asfalt

Kod mene na kisi i crnom asfaltu extra, a nema sociva slikacu da raja vidi ;)

Aj ti sibni te slike da vidimo kako to izgleda,a mozda bi bilo i bolje da snimis sa mobom ili aparatom pa na youtube

A imaju li te kod nas od 4300K da se kupe,ili eventualno ako ne onda od 5000K?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top