xenoni po magli

xenoni po magli

Član
po kisi svakako nista ne vidis, magle nem atako cesto, bar se ja nisam zadesio
moj savjet ,stavi jer ipak vecinu vozis u solidnim uslovima, a tada mnogo
olaksavaju voznju ;)
 
kod mene 6000k xenoni i ja zadovoljan nemam lece tj. projektore bolje mi je s njima nego s halogenkama
izpocetka ti bude ko da si po danu to kazem kad tek predjes s halogenki na xenone al zato kad sjednes iz auta koje ima xenone u ono sto ih nema trazis prekidac da ponovo upalis svjetla
toliko pozzz
 
Član
kod mene su bi xenoni 6k i nemam sociva, brate bolji su kako god okrenes od obicnih,jest malo ruzno kad je kisa al u svakom slucaju preporuka da ih ugradis,jer nisi vala bas neki peh da non stop vozis po kisi i po magli.bice i lijepih noci :cool:
 
nisam bas siguran da ste me ubjedili , ipak sam cesto u prilici voziti nocu i po magli , mislim da xsenoni nisu za mene , hvala na komentarima
 
Član
ja sam imo xenone u :
maglenkama
kratkim
dugim
i cak rikverc svjetlu....

super je stvar imati xenone u maglenkama,3xputa bolje je,ali moras paziti duzinu sijalice,jer meni je knap stala sijalica,jer je dosla do one kapice.....
 
Član
moram i ja stavit te xenone u rikerc :p hahha slabo nest vidim
nista neces saznat dok ne stavis,jebes 50-60 maraka a neces se pokajat sigurno,samo uzmi 4300k
ja sam imao halogene u socivu i nije bilo lose,a kad sam stavio xenon svanulo,samo su mi plave puno ja mislim 6000k i kad idem vam 6-7 sati voznje po mraku mene glava zaboli sto mi sa halogenim nije bilo
sad kad budem dole ove stavljam na duga a uzimam 4300k na kratka
a sto se tice kise,snijega,magle ne vidi se nesto ni sa xenonima,al sa halogenim kao da nemas svjetala
 
Top