xenoni, bixenoni, LED sta jos ??

xenoni, bixenoni, LED sta jos ??

Član
Denizzz je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
H7 sa "varalicom" je oko 70KM, drug je skoro uzeo.

Set citav 70 KM ? jel zadovoljan ? mozes li mi br nabaviti gdje je uzeo, ako ti nije tesko :icon_smile:

Uzeo negdje u Banjaluci, ja sam mu ih ugradio, novi su bili, samo što nisu bili u kutiji zapakovani. Kad ga sretnem, pitaću ga. 6000K, H7, 70KM je on platio.

EDIT: Samo ukucaj "xenon" na pik.pa i ima ih po 70KM koliko hoćeš, sve je to isto.
 
Član
Kao sto reko i u prethodnim postovima ti od 70 KM mugu raditi i 2 god bez problema a mogu crknuti i kroz sedmicu :D
 
Član
ak ima garanciju onda je OK ;) za te pare nek radi tih 6 mjeseci dosta :D

Kod mene garancija kad sam uzeo prvi set od onog dzenana iz zivinica bivsi clan foruma dzeni, lik prodavo setove sa garancijom prodo par ja ugradio crkne mi balast u prvoj sedmici :icon_rolleyes: zovem ga kaze ne bavim se ja time vise :icon_rolleyes: ne mogu ti nista pomoci :icon_confused: od tad se oi ne druzimo radi 20 KM kolko kosta balast ispade levat
 
Član
varalica i canbus nije isto. ti sa varalicama ne rade na pola auta sa canbusom ;)

samo pravi canbus set moze za tvoje auto ;)
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
varalica i canbus nije isto. ti sa varalicama ne rade na pola auta sa canbusom ;)

samo pravi canbus set moze za tvoje auto ;)

Seat Altea je auto, canbus je xenon, samo sam ja napisao "varalica", pod navodnicima, jer većina canbus tako zove.
 

rs6

Član
varalica se ugradjuje na obicne xenone,

a xenon sa can bus-om je dosta skuplji od ovih cingu lingu xenona..... ( koliko znam )
 
Član
zato imate xenone po piku za 65km, i za 80KM ;) nije to isto. imaju i 120km sa canbusom, imaju i 90km sa canbusom. ja svoje nedam ispod cijene nikome, jer znam da rade na svakom autu bez problema ;)
 
Top