xenon

xenon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Mirso za tvog leona jos uvijek nazalost nema nista avaliable aftermarket, znaci jedino fabricke farove da ganjas :(


@nenad ovo sto si ti stavio su farovi koji imaju prstenove i NEMAJU lecu, ocekujemo da budu avaliable za 9N3 kako kazu pocetkom Augusta ce biti ...
 
Član
evo ih, angel eyes + lece

13014.gif
 
N

nenad

Pa te sam i ja nasao, onaj 1. link, al eto kazu da to nije sa lecama

@Pike 175 eurica su ovi, sta ces strpi se jos koji mjesec dok izadju u prodaju ti sa lecama :)
 
Član
muha je napisao(la):
Mirso za tvog leona jos uvijek nazalost nema nista avaliable aftermarket, znaci jedino fabricke farove da ganjas :(

ooo muha :icon_biggrin:
Šteta...nema šanse fabričke da uzimam, kolko se sjećam 700 KM je cijena jednog fara -- rekoše cijenu u servisu prije godinu dana kad su tako ubjedjeno govorili o tome kako će xenon sjebat far :D:D

Nek stoji onda ovako, meni super...once u go xenon, u never go back to halogen :D:D
 
Član
heh ma ove farove nebi stavio ni kad bi mi ih neko dzaba poklonio odvratni su... moji fabricki su 50 puta ljepsi tako da ih se nebi odreko radi neke hebene lece koja mi i neigra veliku ulogu a to kome smetaju moji xenoni hebe mi se vazno je da ja dobro vidim :) i potpis once u go xenon, u never go back to halogen :D:D
 
Član
aham sorry ja sam naso bio samo one s prstenovima bez leca pa sam tvrdio netvrdim vishe al opet su ruzni do bola :D:D
 
Član
ja odkako sam presao na xenon kad udjem u auta sa halogenim farovima mislim da svjetla nisu upaljena :O
 
Član
Astra je napisao(la):
ja odkako sam presao na xenon kad udjem u auta sa halogenim farovima mislim da svjetla nisu upaljena :O


ja otkako sam kupio dvicu kad udjem u njega kontam da sam u tramvaju :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top