Xenon svjetla .. i spojler Golf 3

Xenon svjetla .. i spojler Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ga napokon moj stari i ja da napredujemo sa autom ...uzeli smo orginal Vw alu .felge... 14" extra su ispolirali ih a nove skoro covjek iz njemacke donjeo vamo ..nema nigdje ogrebotine .. http://img257.imageshack.us/img257/8919/22042009110.jpg
samo je ovde visok posto je na dizalici bio .... sad nam je u planu da stavimo xenone ...al neznamo kako se cijene krecu i koje stavit.cuo sam da se treba mjenjat i onaj rele od toga il kako vec . i naravno moramo promjenit desni spojler cuo sam da ima u asa auto uzet orginal naravnno ...ako neko zna tacnu cijenu ....
 
Član
Lijepe su felge,a za ksenone se možeš obratiti edo_16v on radi s tim i čini mi se da su 170 KM
 
Član
i meni se svidjaju prave su ...a ona jacina sto ima ksenona kako to ..ako mozete malo pojasnit o tome ...da ne uzimamo na suho heh
 
Član
ono 4300K,6000K ti je ustvari boja...pogledaj malo po netu kako svjetle,imas do 30000K koji su roze boje:D
stavi 4300 il 6000K,to najvise lici na dnevnu svjetlost...fine felgice pravo,treba ga malo spustit,izgleda previse dignut;)
sa xenonima dobijes sve sto ti treba da ih postavis;)
a cesto je i ugradnja ukljucena u cijenu:cool:
 
Član
eh ...hvala raja ...znam da su felge po male ...al sta cu nije do mene ..stari tako htjeoo ...a ne moze ga spustat posto je on po tezak .... dok on sjedne u njega .legne masala ..tako da nema potrebe za tim ...i hvala svima za pomooc
ee da ..da jos nesh pitam... jel dodje i kratka i duga svjetla u ovu cijenu 170 km ..ili samo kratka.. jer vidim da je to negdje naglaseno...
 
Član
Evo pogledaj ovdje ..... http://www.bhtuning.com/thread-19177.html
230 KM ti dodje bixenon set H4...
 
Član
jest jest od novije verzije...i ne ide h7 ..nego h1 koliko ja znam jer je mjenjo neki dan sijalicu na kratka svjetla i h1 je ...a ima li bi xenon za h1 jer to i trazimo ...
 
Član
Taaky je napisao(la):
jest jest od novije verzije...i ne ide h7 ..nego h1 koliko ja znam jer je mjenjo neki dan sijalicu na kratka svjetla i h1 je ...a ima li bi xenon za h1 jer to i trazimo ...

Nop. Jedini pravi bixenon je h4, a da stavis xenone i u duga i u kratka nije to to, jer dzaba "silujes" sijalicu u dugome blicanjem, jer i da blicnes xenonom, nije to to, a i te sijalice i ubija paljenje/gasenje.

viSta xenone u kratka i boli te, duga neces ni koristiti sem za blicanje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top