Xenon sijalice???

Xenon sijalice???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ErRoR je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Taman juce kukam oko sijalica, danas mi krepa desni far...puuu majku mu hebem, valjda ploca nazad krepa nece da radi ni sa novom sijalicom....sreca pa ce ove godine novi farovi...hehe...to vam je planiranje unaprijed :D

Evo dokaz, stari stavio H7 100W sijalicu i prikljucak an pera sijalice krepala, odnosno ona plastika prikljucka se spalila...ojjj zabave :D
Rele cini cuda...Nedavno mi covjek dosao kaze svijetla mu blicaju, sama od sebe (trepere) ja otvorim haubu, plastika se stopila za far, i insalacija se krenula topiti, tako da je masu gubio...Zato stavit 55/60 i prst u uho... :)

MA znam druze, nego stari kontao da ima jedna H7 sijalica i pici sinko...konto mi pomoc pa mi sheba far...bah...:icon_confused:

lov2xlr8 je napisao(la):
ima xenona se kupit u RMU banovići,na 8000metara ispod zemlje pored standardnih gasova dolazi i do pojave xenona u narodu poznatiji kao kseon i tu ga narod skuplja u vrece i iznosi na povrsinu divne nam zemlje i onda prodaje,moze se kupiti subotom ujutro oko 3:45 samo ko prvi dodje...

btw tibore stigosel farovi?

Ja zvao i rekli da bi trebali zasigurno doci u cetvrtak ovaj i farovi i stopke crne, kao navodno vec su uzeli u najam kamion za utorak da razvoze narucene stvarce po Hercegovini...vec su me 2 puta zaje... tako da i ovo obecanje uzimam sa rezervom ;)
 
Član
Najbolja kombinacija dosad(ako ne racunam prave xenone) je ovo sto sada imam na autu.Sijalice su Hella H4 100/130w.Mora se ugraditi nova instalacija za svjetla,novi releji(obavezno4 komada,a ne dva),novi dovodni kablovi i obavezan osigurac.Sve to sa rukama kosta oko 150 KM,al je razlika...nevjerovatna.
Sad izgleda ovako....
05112007251qw2.th.jpg
slika175lg3.th.jpg

A bilo je ovako...
 
Legend
momci sta kazete
philips ili osram ?

ja imam na autu 100w blue xenon i slabo se vide.. to je zbog farova i ne preporucujem nikom da stavlja ove od 100w jer sje*u sjenilo :D..

namjeravam uzeti kristalne farove i novu instalaciju, bez ikakvih prepravki na autu, samo me interesuje koja sijalca je bolja, nek mi neko kaze iz iskustva, po mogucnosti da baca malo vise na bijelo :p hehhe

pozz
 
Član
.nOKe je napisao(la):
momci sta kazete
philips ili osram ?

ja imam na autu 100w blue xenon i slabo se vide.. to je zbog farova i ne preporucujem nikom da stavlja ove od 100w jer sje*u sjenilo :D..

namjeravam uzeti kristalne farove i novu instalaciju, bez ikakvih prepravki na autu, samo me interesuje koja sijalca je bolja, nek mi neko kaze iz iskustva, po mogucnosti da baca malo vise na bijelo :p hehhe

pozz

PHILIPS BLUE VISION, uzmi njih,odlicne su...
 
Član
PHILIPS BLUE VISION dobra preporuka
osram ima nešto novije i isto ful dobro np osram
blue vision 30%
silverstar 50%
naitbreiker 100% moja preporuka
više svijetlosti i na bijelo
sve su sijalice su standardne H7 55 W H4 55/60 W netrebaju releji a sijaju ful ja sam ih već postavljo mušterijama na auta i svi su zadovoljni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top