xenon na stila

xenon na stila

e ljudi ocu da kupim onaj xenon kit sto dode 100km koliko vec kineski valjda auto je fiat stilo .e sad me interesuje jel ima nekih tu komplikacija posto je fiat hafifan sto se tice tih instalacija i elektronike.. i jednostavno vrijedil sta taj xenon??? da i zaboravio sam koji kit da uzmem koje sijalice idu u kratka svjetla
 
Član
Fiat_Punto je napisao(la):
e ljudi ocu da kupim onaj xenon kit sto dode 100km koliko vec kineski valjda auto je fiat stilo .e sad me interesuje jel ima nekih tu komplikacija posto je fiat hafifan sto se tice tih instalacija i elektronike.. i jednostavno vrijedil sta taj xenon??? da i zaboravio sam koji kit da uzmem koje sijalice idu u kratka svjetla

H7 sijalice idu,problema nema,tj. bar kod mene nema evo 2 godine ce biti sad kako je set na autu! Jedino je malo zeznuto da se postavi ako hoces sve to fino moras skidati karambolku i vaditi farove,ali nije ni to problem! Moje preporuke ti idu za kupovinu seta kod Eda,decko je maksimalno korektan sto se tice svega,a i setovi su mu ok! edo_16v je nik! Poz...
 
a cek nema problema kad se pale jer mi je uvjek stavljeno da se sama gase i pale inace zaboravim upalit xD hh znas kad se pali auto pa ono svjetla zablicaju ili tresu se reko da nece sta pojebat taj xenon?
 
Član
Pa pali i gasi ih na prekidacu :D i onako kad palis auto bolje je da su svi potrosaci pogaseni :icon_smile::icon_smile:

Sto se tice seta ti jeftini kod nekog radeOK kod nekog ne ja sam bio uzeo taj pa moro ga zamijenit kroz sedmicu, treperili ne primijetno al treperili su uglavnom xD pa posle i balast crko, :icon_rolleyes: :icon_mad: kupio posle kvalitetnije balaste i sad je hvala Bogu sve OK :)

Kupi kod ede ovi su dobri il dodji u srebrenik ima isto momak prodaje i ugradjuje ima nekolkiko vrsta setova isto od 80 KM pa do 170 ;)
 
Član
Sto ti rece adi ne valja ni te obicne paliti tako,a ne xenon! Ima brate prekidac pa palis! Mozes ti i tako,samo ne znam bas kolko ce sijalica da pozivi! ;)
 
pa jebiga uzo bi neke izmedju te dvije cijene al da nije neki fuseraj i da crkaje :D kazem ti auto svjetla ne gasim nikad xD Hahaha ljudi mole boga da imaju to na autu a ja imam pa da ne koristim :p
 
Član
automatsko paljenje je najvece sranje sto je napravljeno.
crkaju sijalice cesto. po meni ti je pametnije da se sam naviknes da ih palis nego da trzas sijalice svakim paljenjem. prijatelj mi ima renault clio 2008g (nema xenon) i u zadnjih mozda pola godine 15 sijalica smo promjenili bas iz tog razloga sto se svjetla pale kad se pali auto. sijalice nisu bile one fus nego osram gdje je svaka h7 sijalica placena oko 15KM u mercuru.

po meni je pametnije da to sikljucis jer ia ko stavis xenon i sijalica crkne moras opet ponoviti isti postupak skidanja karambolke i farova da bi je zamjenio, sto sebi praviti isti posao vise puta radi jednostavne navike da sam palis svjetla
 
Član
Imam kineske Xenone na Puntu vec druga godina, sijalice samo zamijenio prije dva mjeseca, nikakvih problema sto se tice elektoronike, cak sta vise bi ti preporucio ugradnju....
Fiat Punto ima problema sa crkavanjem sijalica, vjerovatno ni kod Stila nije puno bolje rijeseno, izgorilo mi je preko 50 sijalica dok nisam ugradio xenon, sa xenonom nijedna, zamijenio sijalice jer su izbljedile...
 
imam stila preko 2 godine i od kako je kod mene uvjek mu je bilo ukljuceno to paljenje jos ni jedna sijalica nije crkla naprijed u farovima jedino sam nazad mjenjo 2 od stopa :D e ljudi sta mislte koliko dode ordjidji set jelde previse?
 
Član
Kakav oridjidji set? Ne znam gdje planiras to naci? Original xenon ide zajedno sa farovim itd itd... :icon_question:
 
Top