xenon megane 2

xenon megane 2

pozdrav svima, ja sam iz sarajeva i razmisljao sam o ugradnji xenonki u svog megana. citao sam par tema ovdje na forumu i ima svakakvih misljenja. moze li mi iko preporuciti gdje da nabavim i ugradim xenone i da li mogu u fabricke farove ili ne. jos ako znate cijena koliko bi me okvirno izasla bilo bi ekstra ??
 
Član
Xenone mozes ugraditi u svoje farove, samo nemoj pretjeravati i ici preko 6000K (5000 je idealno) xenone da ne smeta drugim ucesnicima u saobracaju, koje su ti sijalice? H7 onda kupis H7 xenone i ugradis sam, imas dvije sijalice i dva balasta, kopcanje je prosto da prostije ne moze biti ;) Cijena se krece od 55km do 100km zavisno od prodaje, imas ih po piku po zelji, od slim balasta do onih velikih standardnih, koje god odlucis neces se pokajati ali bolje ti je ici na slim posto je kod tebe tijesno pod haubom pa slim ces moci lakse postaviti jer su dosta manji ;)
 
e hvala ti, znas li jos koliko ce mi trajati odprilike taj jedan set i cuo sam kao ako jedna sijalica ode onda je tesko potrefit istu jacinu svjetlosti tj mora se komplet set kupovat, koliko je u tome istine ?
 
Član
druze kad kupis istu sijalicu isto K onda je i ista boja... Set ce ti trajati zavisno koliko palis svijetla i koristis, meni rade dan noc i crkne mi sijalica nakon 6 mjeseci i onda kupis dvije sijalice i ti staru stavis u rezervu :D dvije sijalice ti dodju 24km :) to i nije bas skupo :D
 
Član
Eto ti kod Lige xenon s garancijom za 100km, imas i kolegu brum brum takodje, oba iz sarajeva a imaju extra robu obojica, uzimao sam od obojice pa ih preporucujem
 
Top