Xenon look svjetla

Xenon look svjetla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav, molio bih neki savjet za ove sijelice koje zelim da stavim umjesto originalnih, u pitanju je punto 2001 god kratka svjetla, h4 12V 55W. nasao sam ove sijalice i njih bih stavio, zanima me hoce li mi praviti problem i ako neko ima iste da kaze kako to izgleda i je li preporucljivo...hvala
slika sijalica :
http://static.pik.ba/galerija/2011-12/slika-66505-2011-12-1324178847-velika.jpg

____________________________________________________________ ili ovako:
http://www.pik.ba/artikal/2270594/auto-sijalice-h7/
 
Član
prava stvar :lol: preporucujem ti da prvo malo procitas teme o xenonima pa onda da postavljas pitanja. Sretno
 
To ti je samo sminka, malo na bjelkasto vuce i nista vise, bjezi od toga, kisa kad padne ne vidis nista!

Imas osram nightbreaker sijaju dobro(imam ih ja, evo traju mi skoro godinu i po, a rade skoro svaki dan, ), ili cool blue one vuku malo na bjelicasto! Jesu malo skuplje, ali bar su kvalitetne!

Pregledaj forum ima ovakvih tema sigurno!
 
Član
izgleda seljacki druze,i ja licno oplacem od smijeha svaki put kada vidim "xenon-blue","xenon-ice" i slicne inovacije,a kamoli vozila sa tim sijalicama,na nekoj vecoj udaljenosti vidis samo bijel/plav far,kada pridje blize,vidis da baca jedno ni pola metra od auta,a ne smijem ni zamisliti kako je tek po kiši :icon_eek:
radije neka stoje halogenke ili uzmi xenon set koji se sada moze kupiti po smijesnim cijenama...
 
Član
arminnn je napisao(la):
prava stvar :lol: preporucujem ti da prvo malo procitas teme o xenonima pa onda da postavljas pitanja. Sretno

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
To ti je samo sminka, malo na bjelkasto vuce i nista vise, bjezi od toga, kisa kad padne ne vidis nista!

Imas osram nightbreaker sijaju dobro(imam ih ja, evo traju mi skoro godinu i po, a rade skoro svaki dan, ), ili cool blue one vuku malo na bjelicasto! Jesu malo skuplje, ali bar su kvalitetne!

Pregledaj forum ima ovakvih tema sigurno!

ArminM je napisao(la):
ovo ti je bezvezno bacanje para, skupi lovu i uzmi xenone, a ne ove imitacije

Anais je napisao(la):
hahahah :lol: Zar ima ovog jos

edo_16v je napisao(la):
Na tom autu ne mogu biti H4 sijalice.

Shelby je napisao(la):
izgleda seljacki druze,i ja licno oplacem od smijeha svaki put kada vidim "xenon-blue","xenon-ice" i slicne inovacije,a kamoli vozila sa tim sijalicama,na nekoj vecoj udaljenosti vidis samo bijel/plav far,kada pridje blize,vidis da baca jedno ni pola metra od auta,a ne smijem ni zamisliti kako je tek po kiši :icon_eek:
radije neka stoje halogenke ili uzmi xenon set koji se sada moze kupiti po smijesnim cijenama...

Brum Brum je napisao(la):
Samo xenon, te imitacije su smijesne za vidjeti, vidljivost cista 0 ;)

hvala svima na savjetima, kupio sam halogenke samo, xenoni ce ici definitivno,nista od ovih umitacija. molim LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top