Xenon/led za Audi A3

Xenon/led za Audi A3

Član
Mozda vec i postoji tema ali nisam mogao naci istu. Zanimaju me iskustva u vezi ugradnje xenona osnosno ubacivanja led “rasvjete” u Audi A3. U pitanju je 2006 godiste i trebam savjeta i informacija iz prve ruke za ugradnju necega od pomenutog za kratka svjetla i maglenke. Trenutno se u pozicijama nalaze led sijalice.. Zasto da/ne xenon/led?

Lp

65E84333-F153-4943-AE6B-FF2506D7B7CD.jpeg
 
Član
Mozes ubaciti led za kratka, uzmi kvalitetniju zarulju, ima bolji cut off i daje vise svjetla, kvalitetnije zarulje ima bolji cip i daju bijelije svjetlo, a s time i bolju vidljivost

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Mozda vec i postoji tema ali nisam mogao naci istu. Zanimaju me iskustva u vezi ugradnje xenona osnosno ubacivanja led “rasvjete” u Audi A3. U pitanju je 2006 godiste i trebam savjeta i informacija iz prve ruke za ugradnju necega od pomenutog za kratka svjetla i maglenke. Trenutno se u pozicijama nalaze led sijalice.. Zasto da/ne xenon/led?

Lp

Pogledajte prilog 65532
xenon do 6000K da vidis nesto sa tim LED znam samo ako su jeftinije da ubise u oci ne vidis nista ako vozis ispred nekoga
 
Član
Da li imate neki link i prijedloge da se moze kod nas kupiti bilo koja od ovih solucija predlozenih? Ako imate posaljite ovdje ili viber 062985872. Ono odgovara mi kvalitet ali ne i divlja cijena ali saljite i takve. I da hvala svakako za odgovore
 
Član
xenon do 6000K da vidis nesto sa tim LED znam samo ako su jeftinije da ubise u oci ne vidis nista ako vozis ispred nekoga
U sustini dobio sam odgovor jednog momka u vezi ledica za kratka, kaze ako se kupe jeftine cesta reakcija je da odu motorici brisaca (sada koliko je istinito ne znam) dok kod skupljih i ovih marki “na imenu” nema nikakvih problema
 
U sustini dobio sam odgovor jednog momka u vezi ledica za kratka, kaze ako se kupe jeftine cesta reakcija je da odu motorici brisaca (sada koliko je istinito ne znam) dok kod skupljih i ovih marki “na imenu” nema nikakvih problema
ma uradi xenone sa socivima i tu si miran svakako bi dobro izgledalo, a sto se cijene i za xenone tice i to nije toliko jeftina investicija pogotovo ako ti neko ugradje
 
Član
U sustini dobio sam odgovor jednog momka u vezi ledica za kratka, kaze ako se kupe jeftine cesta reakcija je da odu motorici brisaca (sada koliko je istinito ne znam) dok kod skupljih i ovih marki “na imenu” nema nikakvih problema
To se desi kad se stavljaju kineski xenoni, bez ikakve zastite

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Član
Nekad je davno rsturbo pisao da je zajednicka masa za farove i brisace.Razdvojiti masu za xenon i kaze nece sigurno da izgori nista drugo
 
Član
Nije problem masa nego PWM. Treba napajanje uzeti sa akumulatora kako bi se to zaobišlo.
 
Top