XENON KOMPLET ZA 49,00KM :)

XENON KOMPLET ZA 49,00KM :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nakon trazenja po ebayu naletio sam na ovo...cini mi se jeftino al jel dovoljno sigurno da se uzme...u to nisam sigurann..
firma ima jedna koja sve to nabavlja iz BiH tj. ja nemam nista sa narudzbom sve oni srede..ja im samo dadnem 10km za njihove usluge..
a to bi nesto ovako biloo..
http://cgi.ebay.com/CAR-HID-XENON-KIT-BID-for-H7-8000K-9003-4-5-etc_W0QQitemZ250281880784QQihZ015QQcategoryZ147488QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262


evo cijene koja vi bila do moje kuce :)

Cjena artikla; 24.99 EUR=48.90 KM
Postarina za BiH; 32.99=64.55 KM
Carinska Kontrola; 3.10 KM
Nase usluge; 10.00 KM
TOTAL = 126.55 KM

sta kazete na ovo??jel se isplati???
jer i ovi kod nas sto zaraduju na kxenonima..isto moraju od nekud nabaviti i prodavati a da imaju neku zaradu..a ja mislim da je to upravo ovo...
narucio bi al se bojim sta cu dobiti??? :icon_confused:

POOZZDRAVVVV
 
TO MI JE TIP JEDAN POSLAO KOLIKO BI ME IZASLO TACNO DO MENE DA DODE...I MORAM CEKATI 15DANA NAJMANJE..AL JA MISLIM DA SE ISPLATI..SAD NEZNAM..MOZDA MI MAHNU JOS KOJU MARKICU TUUU..SAD JE KAO 126,55 A BILO BI SIGURNO OKO 150KM..
NISAM NIKAD NARUCIVAO OVAKO..PA...
 
Član
Zasto to raditi kad imas xenone za 180KM i kod nas sa ugradnjom i garancijom od 6mj. 30km za 15 dana cekanja bezveze... pih... ;)
 
ShArky je napisao(la):
Jes al nemas drug garancije, i recimo osteti se u transportu, mos halalit 120 marki

toga se i najvise bojim...nebrinem se ja za ugradnju itd...samo da mi ispravno dode..al vidjecu ja jos...
 
Član
Deyo je napisao(la):
Edo, vidim da ti prodaješ Xenone po 200KM (meni se čini i besplatna ugradnja), ja bih radije uzeo od tebe (znam kome otići ako ne radi :)) nego bacati ovdje >100KM i još ugradnja, a u Shangai ni ne mogu otići da reklamiram :)

Nije bitno gdje ce kupiti, ali bolje mu je 10x kupiti negdje u BIH gdje ce dobiti i garanciju i gdje moze izvrsiti reklamaciju. Niko ti ne garantuje da nece crći al ti garantuje da će ti zamjeniti ako crkne..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Jel ti neko garantuje da ce ti stici izspravna roba (sijalice, balasti) ?

vecina sto prodaje na ebay-u imaju feedback i money back guarantee... imaju postotci koliko su uspjesnih prodaja imali ima sta korisnici govore o tome korisniku... iskreno ja narucujem non stop i uvijek samo dobijao dobru robu....

p.s. ima tih xenon kitova i jos jeftinijih...
 
Član
Druze ne bi se u to plekao, imam ti ja covjek au kojeg za koju marku vise dobijes xenonke i garanciju, i kod njega i sijalice jako povoljno dobijes i to provjerene kvalitete nek neke idi mi dodji mi :)
 
Član
bulex je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Jel ti neko garantuje da ce ti stici izspravna roba (sijalice, balasti) ?

vecina sto prodaje na ebay-u imaju feedback i money back guarantee... imaju postotci koliko su uspjesnih prodaja imali ima sta korisnici govore o tome korisniku... iskreno ja narucujem non stop i uvijek samo dobijao dobru robu....

p.s. ima tih xenon kitova i jos jeftinijih...

Da roba ide iz Njemacke pa bi bilo ok. Sta ces i da pristanu da ti zamjene, sigurno nece oni snositi troskove slanja te robe nazad i slanja opet tebi nove.. Narucivao sam i ja 100 stvari preko ebay-a pa znam kako funkcionise..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top