Xenon-i Passat B5.5

Xenon-i Passat B5.5

Član
Sa ovim xenonima sa ebaya ti je lutrija. Ja sam na Meganu imao jedne koji su radili 2 godine, balasti visili ispod blatobrana, uvijek 3 kile blata i vode na njima bilo, nikad blicnuli nisu. Prijatelju kupim iste, postavili, za 3 sedmice krepala oba balasta. Sve zavisi kako ti grah padne....
 
Član
Sa ovim xenonima sa ebaya ti je lutrija. Ja sam na Meganu imao jedne koji su radili 2 godine, balasti visili ispod blatobrana, uvijek 3 kile blata i vode na njima bilo, nikad blicnuli nisu. Prijatelju kupim iste, postavili, za 3 sedmice krepala oba balasta. Sve zavisi kako ti grah padne....
Nista drugacije kod nasih "dilera" na piku. Samo sto na ebay-u imas pravo na reklamaciju, posalju drugi set itd, inace losu ocjenu im lupiš.. sto im je gore nego da ti jos pet setova posalju.
 
Član
Stigli xenoni. Danas ugradnja. Balasti su mi nekako sumnjivi, mali.. ali vidjecemo
c401220b14c275f3f28a309f11ed98f0.jpg
 
Član
Jedan balast ne radi. Kao što se vidi na gornjoj slici dva kontakta od trafoa nisu zalemljeni. Zalemio ih, ali opet isto.

Drugi radi, vuče 4,1A pri radu (na 13V), sto je jako dobro i to je oko 53-55W

Pali prilično brzo, ne treperi za sad. Nema grešaka na CAN-BUSu, sto mi je sa jeftinim (sa pika i pijace) od 35W javljalo.

Vidjecemo koliko ce trajati, i sta ce prodavac reci za reklamaciju.
 
Član
Ja sam sa aliexpressa porucio, stigli su neki dan.
Razlika nebo i zemlja između halogenih i njih.
Vidi se razlika na trecoj slici.

Ako kome treba link nek se javi da mu pošaljem.
 

Prilozi

  • prva.jpeg
    prva.jpeg
    1,2 MB · Pregleda: 22
  • treca.jpeg
    treca.jpeg
    918,3 KB · Pregleda: 27
  • cetvrta.jpeg
    cetvrta.jpeg
    1,2 MB · Pregleda: 28
  • druga.jpeg
    druga.jpeg
    1,1 MB · Pregleda: 23
Top