Xenon HID 12000K

Xenon HID 12000K

Član
Ugradio sam xenone 6000K,medutim ovaj sto je ugradjivao jedna mu sijalica crkla(dolaze mu odnekud da nekazem ni ja) greskom je donio neku drugu najvjerovatnije 8000K i sad je to razlicito.Medutim morao bih cekati nesto dugo dok mu dodju 6000K pa mi daje dvije iste od 12000K.
Da li neko ima iskustva sa tim od 12000K,kako sijaju jel vidljivost sta bolja i isplatili se to ili da ih uzmem da koristim dok mu nedodu ove od 6000K???
Hvala
 
Administrator
čekaj dok ne dodju 6000K. Samo ćeš se pokajati nakon nekog vremena :) Ima tema na forumu sa tim objasnjenjem, kako sljaste ti xenoni :)
 
Član
soova je napisao(la):
Ma to ti je svijetli ljubicasto koliko ja znam. Gdjes to uzimat :lol:

a moj prijatelju da ne bude da sam pare dzaba dao,kod njega na autu su iste doduse nema sociva i nije bas toliko ljubicasto ebem ga :lol:
 
Administrator
299835631_879.jpg
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
čekaj dok ne dodju 6000K. Samo ćeš se pokajati nakon nekog vremena :) Ima tema na forumu sa tim objasnjenjem, kako sljaste ti xenoni :)

nemogu da je nadjem pioneer,trazim slomi se al nemogu mozak mi zablokiro
 
Član
Alen21sa je napisao(la):
soova je napisao(la):
Ma to ti je svijetli ljubicasto koliko ja znam. Gdjes to uzimat :lol:

a moj prijatelju da ne bude da sam pare dzaba dao,kod njega na autu su iste doduse nema sociva i nije bas toliko ljubicasto ebem ga :lol:

Nista ti to ne uzimaj, pricekaj fino dok dodju 6000k i onda si rahat ;)
 
Član
ma upravu si ti pioneer:cool: najvjerovatnije ce to i ici,ako nista ugradit cu ih pa uslikat i staviti na forum da vidite kako je :lol::lol:
 
Top