XENON ERROR Ponistivac !?

XENON ERROR Ponistivac !?

Član
marko_v je napisao(la):
@lexillium: nije mi jasno... :D cak i ta "velika" struja je zanemarljiva...nekih 5 ampera...velika je u donosu na kaniju potrosnju...tako da ne moze nista bit...

Pa eto ti sebi tako skopčaj xenone pa će ti biti sve jasno:D:lol::lol:
 
Član
kod prijatelja bas u 206-ici je tak radilo bez problema duze vrijeme...zato sam i napisao jer se radi o istom autu...
a meni nije problem...imam ja i vecih potrosaca u autu pa nikad nikakvih problema...znam i ja nesto oko te struje...


:icon_exclaim:
 
Član
Hvala puno na broju telefona ;)

Zvao sam covjeka, pa cu jos da vidim na dijagnostici, da li se u podesavanjima moze na pugu nastimati da koristi xenone.. ako ne mogne, onda cu uzeti te ponistivace!
 
Član
probaj sa nekim zamejniti balaste...ako imas nekog prijatelja da koristi xenone ili slicno...ne nekim balastima ne izbacuje gresku...tako je i ovaj moj frend resio problem...
 
Član
meni je neki dan jedan covjek govorio da se to moze rijesiti sa kondenzatorima od 10000mikrofarada, 16V .. i poslao mi sliku kako to izgleda... jer smo nesto pricali da kad spadnu ortaji ponekad znaju treperiti xenoni (barem je kod mene tako) i on govori da stavim te kondenzatore, da ima jaci napon. kaze da je on sebi to uradio prije 3 godine i da nema nikakvih problema.. je li tko cuo za tu varijantu?
 

rs6

Član
kad si kupov'o xenone treb'o si kupit sa can bus sistemom oni su ti malo skuplji h7 oko 150 KM i ne bi bilo problema .....
 
Top