Xenon balast - Golf 3!

Xenon balast - Golf 3!

Nisam namontirao jos svoje :lol::lol:

Al cuo sam da ti moze biti do instalacije, da su kao zice tanke pa da ne vodi struju....sad stvarno neznam jeli to istina, kazem samo sta sam cuo...neka netko iskusniji kaze u cemu je bit...
 
Član
__minel__ je napisao(la):
da ne otvaram temu ....pregorila mi bila xenon sijalica H1..i zamjenim drugu...i sad mi ta skroz slabije svijelti u odnosu na onu ..kad upalim farove jedna bolej jedna losije daje svjetlost...je li to normalno??kako rijesiti problem...6000 k su obe

Trebala bi nova sijalica svjetliti jace a kod tebe obratno :icon_rolleyes:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
da ne otvaram temu ....pregorila mi bila xenon sijalica H1..i zamjenim drugu...i sad mi ta skroz slabije svijelti u odnosu na onu ..kad upalim farove jedna bolej jedna losije daje svjetlost...je li to normalno??kako rijesiti problem...6000 k su obe

Trebala bi nova sijalica svjetliti jace a kod tebe obratno :icon_rolleyes:

bogami bas tako...i to onaj set od tebe :icon_smile: dobro je posluzio 9mjeseci proslo bez problema...;) imas li kakvu ideju do cega je???

Marin165 je napisao(la):
Da nisi slucajno dirao vrh sijalice pa je malo ostetio:icon_question:

ma jok to...
 
Član
druze ja sam svoje bi xenone ugradio sad ce skoro dvije godine,jedan balast sam stavio za onaj vrag gdje dodje zracni filter tu sam ga zasarafio za onu plastiku,a drugi sam stavio iza akumulatora,odmah do boce gdje sipas vodu za brisace,i prao sam motor x puta i oni su se pokvasili hvala bogu nikad nista :)
 
Top