Xenon balast - Golf 3!

Xenon balast - Golf 3!

Pozdrav!!

Ima li možda ijedan forumaš Golfa 3 a da je ugrađivao xenone u svoje auto. Ako ima zanima me gdje je stavio balast, jer ja stvarno nevidim gdje cu staviti. Znam da nesmije biti na mjestu gdje dolazi vlaga....


:icon_question:
 
Član
posluzi se plasticnim vezicama, moze balast stati naprijed oko veznog lima, na blatobran ili negdje tako, ne moras ga staviti na one nosace sto si dobio u setu
 
Član
buraz u svakom slucaju ti nije natrpanije pod haubom nego kod men u Polu, pa sam opet strpao balaste. Jedan je izmedju akumulatora i fara, a drugi ovamo iza filtera zraka, snadji se malo:icon_biggrin:
 
Član
Pricvrsti ga bilo gdje blizu fara. Ne dolazi tu voda jedino ako peres motor pa da ga direkno zalijes mada i tada sanse da ce crci su skoro nikakve.
 
A ono, rekli su mi da se stavi gdje voda nece nikako doc, pa sad neznam ni sam di tako mjesto naci osim u kabini :lol::lol:

Ovo za lijevi izmedju fara i akumulatora je izvedivo i tu sam taj i planirao jer stvarno nemam gdje drugo, dok za desni blizu filtera zraka ce bit malo tezi slucaj al probat cemo i to :D
 
Član
Nije to toliko osjetljivo ;)

NE pokusavajte ovo kod kuce :D

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/dCwc_Y158xQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
ja sam svoje balaste prao zajedno sa cijelim motorom i motornim prostorom, nikad im nista nije bilo, tako da ne brines toliko. omotaj vezicu oko balasta, onda drugu zakacis na nju i eto, pricvrsti bilo gdje, da stoji i da ne klapara;)
 
Ma rijesio bi ja to, nego govore mi svi nesmije ni kap vode na to pasti pa sam zato upitao :icon_eek:

Hvala raja na brzim odgovorima :cool::cool:
 
Član
da ne otvaram temu ....pregorila mi bila xenon sijalica H1..i zamjenim drugu...i sad mi ta skroz slabije svijelti u odnosu na onu ..kad upalim farove jedna bolej jedna losije daje svjetlost...je li to normalno??kako rijesiti problem...6000 k su obe
 
Top