xenon alfa

xenon alfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dali je iko ugradjivao xenone u alfu 156 2000god.
Sijalica je h7 probavao sam staviti xenon
i nemoze stati zbog one kapice ispred sijalice u faru.
Jel iko imao takav slucaj?
 
Član
coyotus bastus je napisao(la):
Dali je iko ugradjivao xenone u alfu 156 2000god.
Sijalica je h7 probavao sam staviti xenon
i nemoze stati zbog one kapice ispred sijalice u faru.
Jel iko imao takav slucaj?

Probaj rastaviti far pa skinuti onaj lim koji ti smeta
 
Član
mislim da je u Fiat-a isti princip, skines fino tu kapicu i stavis xenon, ako je far sa lecom a mislim da kod svake 156-ice jest onda ce pravo lijepo da sija...
pozdrav ;);)
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
ako je far sa lecom a mislim da kod svake 156-ice jest onda ce pravo lijepo da sija...
pozdrav ;);)

Nema svaka 156-ica leće



Alfa156V6Manual_01_lg.jpg
 
Član
skines onaj plasticni poklopac i ispod imas postolje za h7 sijalicu i oko njega tri krstasta sarafa. odvrnes sarafe i izvuces tijelo napolje i skines onda lim koji ti smeta. nista lakse. ja sam to kod sebe na punto-u skinuo i sad su i farovi dosta jaci
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
skines onaj plasticni poklopac i ispod imas postolje za h7 sijalicu i oko njega tri krstasta sarafa. odvrnes sarafe i izvuces tijelo napolje i skines onda lim koji ti smeta. nista lakse. ja sam to kod sebe na punto-u skinuo i sad su i farovi dosta jaci

I smetaju kad ti se ide u susret :D
 
Član
ja sam stavljo na 156 xenone,i isla h7 sijelica,a stalo sve normalno,bez muke.i bila je bas 2000g
 
Član
legionar je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
skines onaj plasticni poklopac i ispod imas postolje za h7 sijalicu i oko njega tri krstasta sarafa. odvrnes sarafe i izvuces tijelo napolje i skines onda lim koji ti smeta. nista lakse. ja sam to kod sebe na punto-u skinuo i sad su i farovi dosta jaci

I smetaju kad ti se ide u susret :D

cini ti se. :lol::lol::lol:
 
Član
ista stvar kod mene prilikom trpanja h3 xenona u maglenke... mora se skinut onaj limić da bi stali inace prevelika sijalica... pozz..
 
Ja ubacio danas al morao sam skinuti kapice u karovima i super svijetle
i nesmetaju uopste ipek hvala svima na savjetima.
Tema moze zdravo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top