xenon 55w u projektore/leće ?

xenon 55w u projektore/leće ?

BHT Ovisnik
Pozdrav. Kolega planira ubaciti u pezoa sa originalnom lecom xenone od 55w. Da li je to koliko stetno, da li ce se previse grijati i nastetiti leći ?
55 je svakako jace od 35, ali i obična sijalica mislim da grije sigurno jace nego xenon. Pa me zanima da li je netko imao iskustva s tim, da li je imao problema i sl.
Hvala
 
Super Moderator
kako sam po forumima cito iskustva, i nije neka razlika u jacini, a problema navodno nema
 
Član
Tacno da manje griju od obicnih 55w i et ko jace svijetle..po meni bolje uzeti kvalitetniji set od 35w i nema potrebe za ovim od 55w.
 
BHT Ovisnik
I ja se nadam da problema nema. Far je sa lecom,nije sjenilo pa me brine jedino da se tu vise ne grije jer je mal prostor. Fazon je sto ovaj nov vec ima pa nezna sta bi
 
Član
I ja se nadam da problema nema. Far je sa lecom,nije sjenilo pa me brine jedino da se tu vise ne grije jer je mal prostor. Fazon je sto ovaj nov vec ima pa nezna sta bi
znam da u fiata punta to brzo strada ali dolazile su sa obicnim sijalicama...dok ovo ne bi trebalo stvarati probleme mislim cemu su ih onda pravili.
 
Top