Xenia - Picaa :D :D

Xenia - Picaa :D :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nista lock dobro je ovo sve brate gledaj Xenie gori brate probo bi ja picu pa makar sifilis dobio :D ovakve su u stanju da tebe oderu a ne ti njih :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
A dobra je cura morate priznat, samo da mi je znat gdje joj je to dugme ?

Bas sam ogladnio nesto, ne znam ima li dostavu za ovu pizzu :D:D:D
 
Član
Sjedila preko puta mene u avionu od Becha do Beograda...nisam imo pojma da je ona nit sam znao ko je..s nekakim derpe nasminkanim likom bila, on obucen u neko svjetlucajuce krzno i cvikama preko pola face ma prikaza od frajera..zhena mi u Beogradu na aerodromu govori vidi Xenie i tad sam saznao ko je sta je...elem ovde na spotu jbt bomba a uzivo je nista posebno...izgledala mi je k'o neka jeftina profuknjaca...tole utegnute i spustene da ispada guzni rascjep i neka kraca majica, kipe obline sa svih strana ma nidje veze...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Sjedila preko puta mene u avionu od Becha do Beograda...nisam imo pojma da je ona nit sam znao ko je..s nekakim derpe nasminkanim likom bila, on obucen u neko svjetlucajuce krzno i cvikama preko pola face ma prikaza od frajera..zhena mi u Beogradu na aerodromu govori vidi Xenie i tad sam saznao ko je sta je...elem ovde na spotu jbt bomba a uzivo je nista posebno...izgledala mi je k'o neka jeftina profuknjaca...tole utegnute i spustene da ispada guzni rascjep i neka kraca majica, kipe obline sa svih strana ma nidje veze...

Hehehe, kakav detaljan opis, ali nazalost tacan jebiga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top