xdexx

xdexx

Zanima me sta treba da uradim da bi malo masinu nabudzio....


  • Total voters
    7
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pa nista nesto kratko o sebi,ima tu par gresaka prilikom kucanja,ali u kratkim crtama obozavam auta i trke....et...
 
Početnik
Mi to tako zovemo,....:) Ma odemo u neku malo manje prometnu ulicu ,ali da se preplice sa ostalim ulicicama i onda negde posle 1 postavimo auta tamo na ulice gde ne treba ici i tako napravimo tako reci stazu......Ne znam kako da ti objasnim,uglavnom gotiva je zesca.....:)))
 
Početnik
Ma nisam to ja razumeo kada sam kucao o sebi.... ,mislio da to pitanje na poll-u postavim kao temu,a vidi gde ga stavih
Greska,Novi sam pa ne poznajem bas forum
 
Član
xdexx je napisao(la):
Mi to tako zovemo,....:) Ma odemo  u neku malo manje prometnu ulicu ,ali da se preplice sa ostalim ulicicama i onda negde posle 1 postavimo auta tamo na ulice gde ne treba ici i tako napravimo tako reci stazu......Ne znam kako da ti objasnim,uglavnom gotiva je zesca.....:)))

Sta ima F&F?:D
 
Član
a kad dodje murija svi bjezite itd.... skupljatel se u podzemnim garazama...?? mozda i driftate po njima ko zna... cccc masta cini cuda...
 
Član
Hehe i onda ti nemas kesa, i ulozis svoje auto :D

P.S. Ja bi ti savjetovo da posjetis psihijatra, ocito ti pored auta fali jos nesto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top