www.gfc.ba

www.gfc.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dadao_style je napisao(la):
svi tako kažu a kad je meet nikoga nema zato se i raspo vw klub djelom znaju momci iz gfc a gdje je god bio meet ja sam išo iz mostara od sarajeva zenice tuzle mostara itd zato kad bude prvi meet ima da vas bude što više

Mnogo bezobrazno! vw klub i dalje postoji, i svi ljubitelji tog auta su dobrodosli u klub!

www.vw-club.ba
 
Član
vw_damir je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
svi tako kažu a kad je meet nikoga nema zato se i raspo vw klub djelom znaju momci iz gfc a gdje je god bio meet ja sam išo iz mostara od sarajeva zenice tuzle mostara itd zato kad bude prvi meet ima da vas bude što više

Mnogo bezobrazno! vw klub i dalje postoji, i svi ljubitelji tog auta su dobrodosli u klub!

www.vw-club.ba

Dado bez ljutnje;),mi i dalje postojimo,za sve ljubitelje VW i ostale ljubitelje automobila su uvijek dobrodosli u VW CLUB;)
Pozz
 
ja sam rekao legionaru da nisam ništa loše mislio u vezi vw kluba već sam samo iznjeo svoje osobno mišljenje koje je i sada isto ali nema veze nebitno idemo dalje vi sa vašim mi sa našim klubom i dalje ćemo da se družimamo pijemo jedemo kao da ništa nije ni bilo jer sa vama sam svima dobar nebih volio da se netko na mene bezze naljutio jer se ni legio nije naljutio sve je ok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top