www.amkvenom.com ONLINE!

www.amkvenom.com ONLINE!

www.amkvenom.com

je oficijelno pustena u rad ONLINE :D sve informacije kontakt telefon najnovije tuning novosti galerije slika uradi sam kao i nas fan shop i jos mnogo toga sve na jednom mjestu...svi koji budu htjeli majice morat ce se strpit jos malo jer je ovo samo idejno rjesenje majice u prodaji za 7 dana radi se o US polo majicama, biografije clanova ce biti naknadno dopunjeni kao i sekcije kao sto su uradi sam i slicni hvala na razumjevanju jer smo htjeli kontakt i stranicu jer je tehnicki zavrsena sto prije izbaciti u rad :D ovim putem se zelim posebno zahvaliti jednom timu na celu sa Elvedinom Mesicem a u sastavu sa dvije kraljice Leilom i Melisom Tolja bez kojih ovo ne bi bilo moguce hvala ljudi :) nadam se da ce te uzivat u svim sadrzajima koje cemo vam ponudit najave evenata te informacije s puteva kao i clancima o proslim eventima, na stranici ce te moci pronaci profi slike koje su nasa dva fotografa napravila...to je to za pocetak

Vas AMK VENOM TEAM
 
zen_3dom je napisao(la):
:cool::cool::cool: Cucemo se vezano za jucerasnju ponudu, 99% pozitivna ;)

@soova hvala druze nema te nigdje naleti nekad imas kontakt sad :D

@tiby ljubavi ljubi bat bata :)

@zen_3dom kako god odlucis tu smo ;) drago bi mi bilo u svakom slucaju ;)
 
Član
Nije loša sekunde stranica, ako ste radili u wordpressu (a vidim da jeste) ima nekih stvarno super plug-ina za ovaj kalendar utrka i kontakt forme (tj. jedina moja konstruktivna kritika ;))
Ako te bude zanimalo mogu poslati koji link za ovo...

Inače 10+ za trud...
 
selva je napisao(la):
Nije loša sekunde stranica, ako ste radili u wordpressu (a vidim da jeste) ima nekih stvarno super plug-ina za ovaj kalendar utrka i kontakt forme (tj. jedina moja konstruktivna kritika ;))
Ako te bude zanimalo mogu poslati koji link za ovo...

Inače 10+ za trud...

e hvala prijatelju puno, ako imas bio bi ti zahvalan da posaljes, covjek koji je ovo radio je uradio stvarno savrseno stranica se updejta kao blog tako da je i laik kao ja moze doradjivat, ali on ima dosta posla pa nema vremena za te detalje, pa eto ako bi mogao poslati na poruku ovdje nasem covjeku koji se bavi tim nik je kAcA hvala unaprijed :))
 
Belmin1 je napisao(la):
Neka vam je sa srecom prejaka stranica ja sam zainteresovan za ove naljepnice 4 komada ;)

hvala jos jednom svima fkt se trudimo da sve to bude na jednom zavidnom nivou ;)

e a naljepnice, imas broj u kontaktu na stranici zovnes kazes trebaju mi naljepnice uglavnom u centru su pa eto naletis prozoves dobijes ;)
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Neka vam je sa srecom prejaka stranica ja sam zainteresovan za ove naljepnice 4 komada ;)

hvala jos jednom svima fkt se trudimo da sve to bude na jednom zavidnom nivou ;)

e a naljepnice, imas broj u kontaktu na stranici zovnes kazes trebaju mi naljepnice uglavnom u centru su pa eto naletis prozoves dobijes ;)
Nazvat cu drug hvala na informaciji
 
Top