WV BORA dugme za gepek?

WV BORA dugme za gepek?

Komsija nedavno kupio WV BORA, e sad da li je 1999 ili 2000 nije toliko ni bitno jer je isti model :) ali nigdje nismo uspjeli da nadjemo dugme za otvaranje gepeka, kad hoce da otvori gepek mora na kljuc.....
centralna radi tj. na kljuc moze da otkljuca/zakljuca auto kada otvara gepek.... ali nigdje dugmeta za otvaranje (ni na kljucu nema dugme)....
zna li ko gdje se dugme nalazi?
 
Član
Kako mislis dugme za gepek??? Kod mene je bora i ne razumijem pitanje! U znaku VW ti je brava za otkljucavanje gepeka, a iznad tablice ti se nalazi (tacnije izmedju sijalica za registraciju) "steka" koja pokrece motoric za otvaranje gepeka! Ako si mislio na to!
 
Član
Dugme za otvaranje gepeka??

Kod rucne je za rezervar;)

Kako mislis na kljuc? Imas li centralno? Kad otkljucavas/zakljucavas sve radis preko centralne a gepek otvaras normalno bez kljuca.

A moze biti i da je neko skinuo motoric za zadnji vrata pa ti neotkljucava sto moras rucno kljucem

addo je napisao(la):
Kako mislis dugme za gepek??? Kod mene je bora i ne razumijem pitanje! U znaku VW ti je brava za otkljucavanje gepeka, a iznad tablice ti se nalazi (tacnije izmedju sijalica za registraciju) "steka" koja pokrece motoric za otvaranje gepeka! Ako si mislio na to!
tako je ;)
 
kada se otkljuca centralna cuje se motor u gepeku.... ali nikako ne moze da otvori nego samo na kljuc... odnosno gepek se otljuca ali nigdje nema dugmeta ili kvake da se moze otvoriti.....
pogledat cu sa njim jos jednom ovo iznad tablice, ali smo sve pregledali i ispipali... nigdje nista nema....
 
Remblender je napisao(la):
kada se otkljuca centralna cuje se motor u gepeku.... ali nikako ne moze da otvori nego samo na kljuc... odnosno gepek se otljuca ali nigdje nema dugmeta ili kvake da se moze otvoriti.....
pogledat cu sa njim jos jednom ovo iznad tablice, ali smo sve pregledali i ispipali... nigdje nista nema....

Koliko me sjecanje sluzi mislim da bora i nema kvaku, nego gumeni dio ispod koga je prekidac, tako je nesto bilo, za razliku od npr passata koji ima kvaku.... nemoj me drzat za rijec ali mislim da je tako...
 
Sad smo malo bolje obratili paznju.... ipak nesto postoji izmedju dvije sijalice, a iznad tablice :)
izgleda da je to ili zaglavljeno ili nesto tome slicno... zato nije ni reagovalo kada smo pritiskali, a nismo se saginjali da vidimo da li ima rucka (kvaka ili ti šteka)....
Sutra na remont pa ce da vidi sta mu majstor veli.....

Narode vama hvala...... pomogli ste.......
LP
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
kada se otkljuca centralna cuje se motor u gepeku.... ali nikako ne moze da otvori nego samo na kljuc... odnosno gepek se otljuca ali nigdje nema dugmeta ili kvake da se moze otvoriti.....
pogledat cu sa njim jos jednom ovo iznad tablice, ali smo sve pregledali i ispipali... nigdje nista nema....

Koliko me sjecanje sluzi mislim da bora i nema kvaku, nego gumeni dio ispod koga je prekidac, tako je nesto bilo, za razliku od npr passata koji ima kvaku.... nemoj me drzat za rijec ali mislim da je tako...

U pravu si nije kvaka nego taj gumeni dio i ispod njega se nalazi nesto kao prekidac koji i na mali pritisak reaguje! ;)

@Remblender: Obrati paznju na polozaj brave na gepeku (u VW znaku) jer ako je u vodoravnom polozaju, prekidac nece reagovati! Nego ga vrati u uspravni polozaj kljucem i onda pokusaj!
 
Top