wurth

wurth

Član
gdje na tk ima zastupnik wurtha da se mogu naručiti neke meni interesanten stvarčice :icon_smile:
 
Ma ako ces iskreno pederi su teski..Ja sam zvao tog nekog lika iz Wurtha prestavnik za Tuzlu 101 puta da porucim neke sitinice..Svaki puta je nasao novi izgovor, ali se nikada nije pojavio da mu dam spisak tih stvari i avans..Na kraju mi prijatelj kupio u Sarajevu..Zavisi sta ti treba..Nesto mozes nabaviti i u AK Grabovickic u Novom naselju u Solini - Boje i lakovi kod Selme ;)
 

MTR

Član
roki_actros je napisao(la):
Ma ako ces iskreno pederi su teski..Ja sam zvao tog nekog lika iz Wurtha prestavnik za Tuzlu 101 puta da porucim neke sitinice..Svaki puta je nasao novi izgovor, ali se nikada nije pojavio da mu dam spisak tih stvari i avans..Na kraju mi prijatelj kupio u Sarajevu..Zavisi sta ti treba..Nesto mozes nabaviti i u AK Grabovickic u Novom naselju u Solini - Boje i lakovi kod Selme ;)


Selma :dojke::smajli41:

:D
 
Član
daj na pp sta ti treba da ti narucim preko svoje firme,a imam i dobrog prijatelja u wurtu....
 
Član
Zavisi sta trazis , ako je za auto evo ti broj 062 345 236 Nermin,
ja nazvao covjeka interesovao me damping za auto, doaso isti dan pregledali kataloge, nije mi ni avans trazio , za 3 dana mi dovukao , ako ima u Sarajevu na lageru neces dugo cekati , ako oni nemaju tu stvar cekaces nekih 15-dana dok poruce
Malo su poskupi od drugih , ali imaju najveci izbor
Imao sam brojeve i od ostalih sto putuju ako nadjem poslacu ti , a ako odgovornog za TK nazoves samo trazi dalje brojeve telefona od onih sto su po putu ,on ti nema vremena ni za sta
 
Član
A gdje taj nermin radi? jel ima neka firma sjedište...


Btw kad već spomenu taj damping koji si uzimao 0890 100 060 - 0890 100 065 -0890 100 075 od ova 3?
 
Član
druze sta tebi treba..
sutra pogledam na poslu imali na stanju ako bude da ti odmah saljemo..
 
Član
0890 100 060 sam ja pred ljeto pokupio sta je bilo na lageru u Sarajevu

Nermin ti je Wurth on je na putu relacija Tuzla-Srebreniki-mislim Gradačac
ima kataloge uza sebe i cijenovnik ,momak na mjestu /sasvim OK
ja sam uzeo 0890 100 060 2mm debljine
http://wueko.wuerth.com/cgi-bin/wu_produkt_blaettern.pl?625665113463186559552;;;;0000;;;;03168;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;13223912039686



0890 100 065 ti je vise za poda jer je to deblji sloj od 11mm kao shaum spuzva
 
Top