World of Tanks online

World of Tanks online

Član
ima li kakav klan ili ekipa da se prikljuci, evo i ja cu poceti uskoro igrati :icon_smile: cini mi se pravo dobra igrica
 

Fap

Član
BoSSnA nick mozete me add tek sam poceo igrat max tear kojeg imam jeste V - M7 i imam 3 tear IV
 
Član
fap je napisao(la):
BoSSnA nick mozete me add tek sam poceo igrat max tear kojeg imam jeste V - M7 i imam 3 tear IV

ostavi sebi pzIV i KV-1 ili nekog shermana americkog za zaradjivanje para

corradoM je napisao(la):
ima li kakav klan ili ekipa da se prikljuci, evo i ja cu poceti uskoro igrati :icon_smile: cini mi se pravo dobra igrica

mozes na pm pitati sta te zanima ali za klanove nema potrebe barem dok ne budes imao jednog tier 10 tenka inace da mozes igrati klanske ratove
 
Član
kocka imam pitanje... izabrao sam posranu SSSR kao vojsku i sad imam tek t-46 i M3 stuarta, sljedeci na istrazivanju su mi T-50 i T-28, pa bih trazio savjet kojeg da uzmem i u kojem smjeru da idem?
a sto se tice igrice... zaraza :cool:
 
Član
igram al sam ukakio igru uzmem tigra i iz nekog razloga ga prodam hocu pantera pa mi se nesvidi jer je seriski a nisam imao ex pa uzmem jagdtigar pa me on namuci onaj zadnji top granata mu 1000srebra pa ga prodam uzme dobrog starog kv2 mejdutim i njega prodam pa sam sada samo na vk3601h sa kratkom 88 sklupljam za pantera
 
Član
corradoM je napisao(la):
kocka imam pitanje... izabrao sam posranu SSSR kao vojsku i sad imam tek t-46 i M3 stuarta, sljedeci na istrazivanju su mi T-50 i T-28, pa bih trazio savjet kojeg da uzmem i u kojem smjeru da idem?
a sto se tice igrice... zaraza :cool:

Uhhh proslo dugo vremena ja i zaboravio, sad je recimo IN IS-4 jak brz i brz ROF ima, extra tenk

sema911 je napisao(la):
igram al sam ukakio igru uzmem tigra i iz nekog razloga ga prodam hocu pantera pa mi se nesvidi jer je seriski a nisam imao ex pa uzmem jagdtigar pa me on namuci onaj zadnji top granata mu 1000srebra pa ga prodam uzme dobrog starog kv2 mejdutim i njega prodam pa sam sada samo na vk3601h sa kratkom 88 sklupljam za pantera

Za pare su vecinom tier V tenkovi pozeljni osim ako nisi dobar igrac pa moze cak i VII zaradjivati
Vidim jos se nisi odlucio sta da vozis
Rusi oklop
njemci preciznost
ameri top
francuzi ako si brz i strpljiv mogu bit ubojiti sa onim revolver topovima

Meni osobno najdrazi tenkovi su

Tiger II
t-54
PzIV je bio super dok nisu ukinuli zadnji top
E75
Maus
 
Član
ma odlucio sam se al neznam sta mi bi pa se zajebavah i rasprodah svabe
al eto pz je idalje dobar m4 njega imam sa onim veliki top i grile i vk3601h ovo sada imam
i koristis li zlato imal koristi od toga
koji je sada najbolji tenkic za zaradjivat
 
Član
sema911 je napisao(la):
ma odlucio sam se al neznam sta mi bi pa se zajebavah i rasprodah svabe
al eto pz je idalje dobar m4 njega imam sa onim veliki top i grile i vk3601h ovo sada imam
i koristis li zlato imal koristi od toga
koji je sada najbolji tenkic za zaradjivat

Zlato ne koristim iako sad najavljuju da se se moci zlato za kredite one kupiti i trositi na municiju sto nije lose, za zaradu koristim pzIV ,amx 12t , kv-2
 
Član
ja trenutno imam mini maus, kv5, skupljam za amx 50b,imam i is4 i t110 :) za mausa mi hvali 100k xp pa dok to izguram imacu i za njega i 50b. ako ne znate za koji dan su svi tier 9 u pola cijene pa planiram da uzmem is8 pa da idem i na is7. imam jos dosta tenkova otkljucanih al sad mi je ovo prioritet. ako ko hoce nek se javi u igri pod PredatorRS sam
 
Član
nikola16v je napisao(la):
ja trenutno imam mini maus, kv5, skupljam za amx 50b,imam i is4 i t110 :) za mausa mi hvali 100k xp pa dok to izguram imacu i za njega i 50b. ako ne znate za koji dan su svi tier 9 u pola cijene pa planiram da uzmem is8 pa da idem i na is7. imam jos dosta tenkova otkljucanih al sad mi je ovo prioritet. ako ko hoce nek se javi u igri pod PredatorRS sam

ja sam sa fancuzima na amx 50 100, imam MAUS-a, e-100 mi je sranje zivo, is-4 mi se svidja zbog ukupnih performansi, mini maus mi je bio drag samo da je malo cvrsci na bokovima zadrzao bih ga ali zato furam e75 koji je kao slag na tigerII
imao sam i IS-8 i nije mi se svidio pa sam ga prodao
 
Član
ma ne treba mi is8 nego hocu is. a imam otkljucak enk i sve na njemu ponaj prije tiger2 pa cu i to iskoro da guram.
 
Top